reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Entliczek na Bora Komorowskiego jest w miarę dobrze wyposażony i obsługa wydaje się bardzo kompetentna, przy czym niestety nie prowadzą sprzedaży tańszych wózków polskiej produkcji, czyli trzeba liczyć jedynie na te bardziej markowe wózki. Tłumaczą się tym, że chcą handlować tylko tym, co jest odpowiedniej jakości, ile w tym prawdy - trudno ocenić, ale dzwoniąc do kilku firm produkujących wózki usłyszałam, że w ogóle ciężko mniejszym i tańszym producentom wbić się na krakowski rynek. Plusem tego sklepu są jednak dobre promocje - np. w styczniu Xlander 3 w 1 był w cenie zbliżonej do cen internetowych np. bobowozki.pl (nie wiem czy dalej, bo w końcu się nie skusiliśmy) oraz szybki i profesjonalny serwis (to akurat zasłyszane od znajomej, która tam kupiła Navingtona).

Można też spróbować poza Krakowem, np. w Olinku w Bochni (w Galerii Magdalenka). Może uda się upolować jakąś lepszą cenę.
 
reklama
Na stronie www.kolorowesny.pl są fajne rzeczy dla maluchów i nie tylko, ceny też są konkurencyjne (porównałam niektóre artykuły ze strony free-trade), kupowałam od nich pościel "dorosłą" i jestem bardzo z niej zadowolona, na allegro mają większą ofertę (użytkownik nadia)
 
Lepsza spacerówka to dla mnie lżejsza i mniejsza, typu parasolka, taka, którą bez problemu wsadzę do auta, zwłaszcza jak wypali wyjazd wakacyjny to spacerówka nie może mi zająć całego bagażnika, bo z trójką dzieci bagaży będzie pełno bez wózka. Duża spacerówka będzie dobra na spacery w zimie, w śniegu, a że u mnie jest gdzie chodzić,to będzie w użytku. Przy córkach mała spacerówka była używana bardzo często, sporo spacerowaliśmy, jeszcze mam psa, który wymaga długich wyjść
 
Dziewczyny, jakby któraś była na kupnie torby do wózka to dziś i jutro jest promocja -20% na wszystkie modele www.bibabu.pl Jak ktoś mieszka w Centrum albo na Krowodrzy to dostawa gratis :)
 
Plecam sklep Czarodziej na os. Złotej Jesieni. Maja sklep, komis i wypożyczalnie bardzo przystępne ceny. Mozna także zamówić przez net
 
Na dzisiejszym spacerze w centrum moja córeczka zgubiła ukochanego Elmo... :( Wiecie może, gdzie w Krakowie można go kupić? Będę wdzięczna za pomoc.
 
reklama
Dzag82, do Galerii Krakowskiej na pewno jutro męża wyślę na poszukiwania:) O Cartoon Planet nie pomyślałam.
Co do allegro, to już przejrzałam i jeśli mąż niczego nie znajdzie, to zamówimy jakiegoś ładnego Elmika:) Oby tylko szybko dotarł...
 
Do góry