reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Hej kloog!
Jak widać jesteśmy tutaj tylko my!
Już od jutra wstrzymują przyjęcia na oddział i ma to potrwać do 4 tygodni.
Ten remont trochę mnie zdołował :( Właśnie przekopuje wszystkie stronki o porodówkach w pobliżu Oświęcimia. A mój maluszek się spieszy! Jak dobrze pójdzie to mam 2 tyg, by się zdecydować - Tychy czy Bielsko? I jestem w kropce, bo nie wiem co wybrać. Jedni chwalą inni narzekają. Może któraś z Twoich znajomych rodziła niedawno w BB lub Tychach?
 
reklama
Oj, no to nie zazdroszę Ci..
Jeśli remont rzeczywiście potrwa 4 tygodnie i mój maluszek nie będzie się zbytnio śpieszył, to być może nie będę musiała się fatygować do innych szpitali.

Niestety żadna z moich znajomych nie rodziła w ostatnim czasie w Bielsku ani w Tychach. Nie dość, że mam niewiele znajomych, które w ogóle rodziły w ostatnim czasie to jeszcze wszystkie w Oświęcimiu.

Dzwoniłam do szpitala w Tychach i można przyjechać na rekonesans, najlepiej po południu albo w weekend jak jest spokojniej i popytać położne o co się chce, zobaczyć jak to wygląda.
Ja całkowicie zapomniałam o Bielsku - jeszcze jako alternatywę brałam Katowice, ale to też kawał drogi.
 
w
lux-medzie przyjmuje super lekarz DR. DZIEDZIC JANUSZ. Polecam go bardzo, prowadził moją zagrożoną ciążę i urodziłam zdrową Polę. Dostępny pod telefonem 24 h na dobę. Ma również prywatny gabinet na ul; g. zapolskiej. Wizyta kosztuje 60 zł. Szczerze go polecam: delikatny w trakcie badania, konkretny w trakcie rozmowy, a jak się coś dzieje to oaza spokoju.
 
w
lux-medzie przyjmuje super lekarz DR. DZIEDZIC JANUSZ. Polecam go bardzo, prowadził moją zagrożoną ciążę i urodziłam zdrową Polę. Dostępny pod telefonem 24 h na dobę. Ma również prywatny gabinet na ul; g. zapolskiej. Wizyta kosztuje 60 zł. Szczerze go polecam: delikatny w trakcie badania, konkretny w trakcie rozmowy, a jak się coś dzieje to oaza spokoju.

ja rowniez go polecam prowadzi moja 2 ciaze tyle, ze chodze do niego do przychodni na komorowskiego.
 
A ja chodzę juz od jakiegoś czasu do dr Tadeusza Diaków. Przyjmuje w Scanmedzie na armii krajowej- tam chodzę ja ale terminy sa zabójcze. Z tym że będąc w ciąży dostaję za każdym razem takie pozwolenie na dodatkowe przyjęcie w danym terminie. Przyjmuje też w przychodni femina na os. widok no i pracuje w szpitalu Ujastek.
 
Ja pracuję w Oświęcimiu.
Podobno porodówka jest już otwarta, a ostatnio jak bylam w sklepie to słyszałam rozmowe dwóch dziewczyn, jedna niedawno rodziła w Tychach ze względu na ten remont i była bardzo zadowolona. Stwierdziła, że niby państwowy szpital a opieka bardzo dobra.
 
reklama
Ja mieszkam w Hucie, ale do lekarza jeżdżę na Urzędniczą. Teraz w lecie to dość uciążliwe, bo gorąc w tramwajach, ale pani doktor, do której chodzę, jest tego warta ;) Dr Marzena Kula-Prykan. Bardzo polecam. To moja pierwsza ciąża i o wszystko mogę zapytać, zawsze dostaję wyczerpującą odpowiedź, mam listę najpotrzebniejszych badań. Inna sprawa, że jak dotąd nie było najmniejszych komplikacji, więc ciąża nie jest trudna, ale o pani doktor słyszałam póki co same dobre rzeczy.
Nie wiem tylko, w jakim szpitalu pracuje. Choć pewnie na poród i tak zdecyduję się gdzieś w Hucie - żeby było blisko :)
 
Do góry