reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Cześć dziewczyny!
Urodziłam w Oświęcimiu - poszło tak szybko, że do Tychów nie zdążyłabym dojechać.
I nie żałuję!!! Oświęcimska porodówka nie jest taka straszna jak niektórzy piszą.
Na "awaryjnej porodówce" dwie miłe babeczki i lekarz pomogli przyjść na świat mojej kruszynce, a na oddziale położniczym wśród mniej i bardziej przyjaznych położnych spotkałam "Anioła" - troskliwą i pełną ciepła położną dzięki której mogłam być z moim maluszkiem i karmić piersią. A jeśli o karmieniu mowa, to maleństwo się dopomina musze kończyć
 
reklama
Cześć
Czy moze któraś z Was chodzi w ciązy do doktor Tamary Wilk??Jeżeli tak to gdzie ona teraz przyjmuje, w jakich godzinach i dniach , no i ile wizyta + usg.Będę wdzieczna za informacje:-D
Pozdrawiam
 
Ja robię wszystko na Ujastku, bo mam najbliżej. Ale na niektóre wyniki trzeba u nich dłużej czekać, bo wysyłają pobrany materiał do innych placówek. Tak jest na pewno z posiewem moczu i którąś toksoplazmozą.
Nie udało mi się tam zrobić tylko wymazów. Ale pojechałam je robić do Centrum Badań Mikrobiologicznych i Autoszczepionek między Sławkowską a Jana. Tam jest dość drogo, ale pani pobierająca materiał do badań to anioł - nie zdążysz się położyć, a już po wszystkim - szybko i bezboleśnie. Cytologię z kolei robiłam u swojego ginekologa w Ovum na Urzędniczej. Tam jest za 30 zł, a np. w Centrum Badań Mikro... za 50 czy 60 zł, więc różnica znaczna.

Choć i tak wszystkie te badania potwornie drogie...
 
No to gratuluję mamie! :)
Mnie jeszcze trochę zostało - wg. ostatnich badań to ze 3 tygodnie.

JoDy, czy z tym ZZO to dalej jest tak jak było? Nie podają nawet wtedy jeśli jest niski próg bólu? No i jak wygląda pierwsze spotkanie z dzieckiem po porodzie? Zabierają od razu maluszka czy można z nim te poł godziny pobyć, np. przy rodzeniu łożyska i ew. szyciu?
 
Cześć
Czy moze któraś z Was chodzi w ciązy do doktor Tamary Wilk??Jeżeli tak to gdzie ona teraz przyjmuje, w jakich godzinach i dniach , no i ile wizyta + usg.Będę wdzieczna za informacje:-D
Pozdrawiam

ja nie chodziłam, choć rozważałam. Jest chyba na Ujastku, a prywatnie chyba w Rynku Dębnickiego lub tuż obok niego, bo jak chodziłam do Koali (szkoła rodzenia), to mijałam jej gabinet. Wydaje mi się, ze jak wysiadałam z przystanku autobusowego za mostem Dębnickim w stronę Kurdwanowa, to się troszkę cofałam do ulicy, która dochodzi do Rynku Dębnickiego i trzymając się prawej strony mijałam jej gabinet. Ale niestety bliższych namiarów nie mam. Poszukaj moze w znanym lekarzu, albo na stronie Ujastka. A w sieci nie znalazłaś?
 
Dziewczynki co sądzicie o Prywatnej Klinice "SPES"???
Rodziła tam któraś z was? Jacy są lekarze? OK? (np: Dariusz Rzepka), położne?
Polecacie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry