reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

jaipur sesja przepiekna - cudne zdjecia i oczywiscie modelka. Brzusiu modelowy idealny. Pieknie, pieknie
Paulinka widac roznice w brzuszku. Teraz pewnie przyjdze czas na to, zeby brzusio sobie rosl...
Futrzaczek slodkie to zdjecie.
Lepi brzuszek fajny, naprawde.

Cudne te wszystkie zdjecia.

Ja mysle o sesji w weekend, mam nadzieje ze wypali.
 
reklama
A mi chyba w ciagu ostatnjiego tygodnia kolejny kilogram przybyl...czyli moj bilans w ciagu 4 tygodni 4 kg, to chyba nienormalne zeby tyc po kilogramie na tydzien...:-( dobrze, ze chociaz tak w boki nie idzie tylko do przodu...
 
mandrzejczuk ja nie wchodziłam na wagę od ostatniej wizyty, kiedy okazało się, że przybralam 3 kg w ciągu miesiąca. wczoraj stanęlam sobie przed lustrem, spojrzałam na moje boczki, no i niestety powiększyły się :( przed ciążą byłam chudzinką, więc teraz ciężko mi się przestawić na dodatkowy tłuszczyk. pocieszenie tylko jest takie, że niektóre kobiety dużo przybierają do 6. miesiąca by później przystopować. mam nadzieję, że znajdę się w tej grupie. hmmm...
 
mandrzejczuk , mi przybył kilogram w 3 dni w pl :-p:-D
i mam teraz 4 na plusie..
a napewno nie wcześniej bo się ważyłam od razu jak zajechałam , no i przed wyjazdem jak walizkę ważyłam...
więc wiem napewno;-)
 
a ja wczoraj szperając w kompie znałazłam moje zdjęcia sprzed roku - jejku jak ja wtedy super wygladałam -wazyłam jakies 12 kg mniej niż teraz!!! :szok: kurcze, czy ja jeszcze kiedyś wróce do fajnej wagi?
 
Najlepsze że wtedy za czasów gdy miałyśmy taaaką figurę i tak nie byłyśmy z siebie zadowolone. Dopiero teraz bierzemy takie zdjęcie i zastanawiamy się - co ja od siebie chciałam....
 
z tymi kg to jakieś szaleństwo- wczoraj się ważyłam po południu było na plusie od ostatniej wizyty 1,2 kg. Wieczorem o 23 ważylismy psa, więc z ciekawości, też weszłam na wagę i było już 2,7 na plusie!!
dzisiaj rano zważyłam się i jest 1,3 kg od ostatniej wizyty.Ciekawe ile będzie wieczorem u lekarza.
Brzuch mam jak balonik,aż mnie boli, chyba przez te zaparcia:/
 
mandrzejczuk ja nie wchodziłam na wagę od ostatniej wizyty, kiedy okazało się, że przybralam 3 kg w ciągu miesiąca. wczoraj stanęlam sobie przed lustrem, spojrzałam na moje boczki, no i niestety powiększyły się :( przed ciążą byłam chudzinką, więc teraz ciężko mi się przestawić na dodatkowy tłuszczyk. pocieszenie tylko jest takie, że niektóre kobiety dużo przybierają do 6. miesiąca by później przystopować. mam nadzieję, że znajdę się w tej grupie. hmmm...

Kamcia to i tak nie duzo biorac pod uwage ze w pl bylas:))
 
reklama
a ja wczoraj szperając w kompie znałazłam moje zdjęcia sprzed roku - jejku jak ja wtedy super wygladałam -wazyłam jakies 12 kg mniej niż teraz!!! :szok: kurcze, czy ja jeszcze kiedyś wróce do fajnej wagi?
jeśli to cię pocieszy to ja po ciąży byłam szcxuplejsza niż przed (choć przed teżźle nie wygladałam):tak:
ale zawsze to coś:-D
 
Do góry