reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Futrzaczek, Jaipur, Paulineczka, Lepi, cudne zdjęcia:)
Marzena, nie martw się, nie jesteś sama, jak tak dalej pójdzie to u mnie za chwilę też dodatkowa dyszka pęknie. Ale przyznaję, że jakoś specjalnie też mnie to nie cieszy:) Dziś od rana mam piekielną biegunkę, zobaczymy jak po tych atrakcjach waga się będzie zachowywać jutro...
 
Futrzaczek sweetaśna ta focia:tak: Śliczny brzusio;-)
ViKamciaG fakt myślałam, że do 26 tyg. to mi zbytnio nie urośnie, bo nie rósł prawie wogóle.. Ale widać wytrzelił troszkę:tak:
To teraz czekamy na Twoją focię z brzuszkiem:-)
 
paulineczko....chyba dużo jadłas przez te dwa tyg. ;-) ale super! - róznica spora :-)

lepi...brzuszek sie slicznie prezentuje w tym kolorowym pasie :-)

Futrzaczku.....rozczulające zdjęcie :-)

A co do sesji profesjonalnych to chyba warto teraz taka zrobic....póki jeszcze apetycznie wygladamy....a nie jak jakies wielgaśne wieloryby....no i jeszcze nie mamy tych okropnych rozstepów.....chociaz od czego jest photoshop.....przecież można wszystko skorygowac....hihhhii
 
reklama
Do góry