reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Ty moją babcie zapytaj! :p Ale widzę chude rączki i chude nóżki na chłopaka. Chociaż talii trochę jakby znikło :p

A swoją drogą Kamcia to kiedy nam tu swój brak brzucha zaprezentujesz? Ja czekam do końca 26 tyg żeby "podsumować" drugi trymestr :)
 
reklama
Ty moją babcie zapytaj! :p Ale widzę chude rączki i chude nóżki na chłopaka. Chociaż talii trochę jakby znikło :p

A swoją drogą kamcia to kiedy nam tu swój brak brzucha zaprezentujesz? Ja czekam do końca 26 tyg żeby "podsumować" drugi trymestr :)

haha a wyszła z Tego Victoria:-p
to zdjęcie miałam robione w dniu jak na porodówke jechałam;-)

edit talii to ja nigdy nie miałąm aż tak wciętej jakbym chciała bo zzawsze miałam lekko boczki... :tak:
 
Powiem Ci, że na tym zdjęciu to nawet widać gdzie ty to dziecko chowałaś. Bo tak ładnie zaokrąglony masz brzuszek. Ale z boku to płaska byłaś. Ja muszę iść do kompa starego stacjonarnego, bo tam mam zdjęcia z porodówki. Może zaraz wyczaruję :)
 
no bo,kiem nie było aż tak widać że zaokrąglany a z przodu ładna piłeczka... hehe
tu mam to boczne
P1080226.jpg

i powiem Ci że właśnie z przodu mi się takie piłeczki bardzo podobają :tak:
terqz robi mi się tak samo bo już się odznacza..
choć moja mama tez powiedziała że wygląda jej na chłopca :-p
 
A to ja na porodówce. Workowata koszulka do rodzenia i niewiele widać. Na tym jednym zdjęciu to nie przytulam się do lekarza, żeby nie było :D Mojego tak ładnie ubrali. Głowy obcinam, bo to ogólny.
Zdjęcie007.jpgPICT0001.jpg

Na maju wkleję zdjęcia mojej Pauli zaraz po urodzeniu i po kilku dniach :)
 
reklama
Kamcia Marzenka wy to obie takie fajne jak na porodówkę to małe brzuszki miałyście, ja tam myślę że mi by taki wystarczył.
Koniczynka duży ten twój brzuszek gonisz Poziomki.
Ja swój zrobię za tydzień na pożegnanie 2 trymestru
 
Do góry