reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Witajcie :) A ja już się bałam,że mam za duży brzuch!Jak widzę wszystko jest ok.Termin mam na 15 maja.Niestety nie czuję się zbyt dobrze więc przebywam na zwolnieniu,czas dłuży się okropnie i jeszcze ta pogoda... Pozdrawiam
 
reklama
dobmar, jolka, poziomki piekne brzuszki. Moj tez rosnie przez ciuchy tak nie widac, ale jak stoje w bieliznie to widze jaki bebenek. Maz mowi, ze taki brzuch to mialam, jak z Maja szlam do porodu i zapytal czy sie smaruje :)
 
Lepidoptera, ale ja od tesciowej wagi juz odjelam te 2kg, ktore mi dodaje, bo normlanie to wyszlo 5kg,a nie 3kg ale mam nadzieje, ze jednak i te 3 kilo to byla jakas pomylka ;-)

Glamur wstawiaj fotke swojego brzusia predko
 
Uwielbiam ten wątek zawsze najpierw robię tutaj przegląd naszych majowych brzucholi :-D

młodamamusia, poziomki, Alex, dombar -Ślicznie!!!!

a ten kalkulator wagowy to taki pozytywny - mi też wyszło co ;-)najmniej 3 kg niedowagi
 
mnie tam on humoru i tak nie poprawil...dzien przed sylwestrem na wizycie i gina mialam tylko 3,6kg do przodu, wczoraj na wadze domowej w ciagu tych niecalych 3 tyg doszlo znowu 3kg!!!!!!!!!!!!! :szok: Ku*rna mac gdzie i kiedy to wlazlo? To niemozliwe...chyba, ze to przez ta 3-dniowa sesje obzarstwa gdzie to pochlanialam po prawie pol kg dziennie pierogow z owocami i smietana z cukrem...:wściekła/y: zeby w 3 tygodnie nadrobic tyle samo co w pierwsze 5 miesiecy? Oj nie koniec z tym obzarstwem, bo faktycznie zażre malego ;-)

laski piekne brzucholki, jak sie ogarne to tez moze cos pstrykne

:-D:-D:-D:-D kobito nie marudź:-D ja mam 23 tydzień i już 10 na plusie....i wcale się pierogami nie objadam a rzuciłabym się najchętniej na nie.....niestety....niektórym waga rośnie praktycznie sama.....

poziomki zazdroszczę ci jak cholera...nieważne że waga wyjściowa duża...... :-D:-D

 
Ostatnia edycja:
reklama
mandrzejczuk nie przejmuj sie, mnie też wzięło zdziwienie, kiedy okazało się, że przez 1 m-c przytyłam 3 kg..., czyli tyle ile wcześniej przez 4 m-ce, aż mi się gorąco zrobiło.Gdy patrzę w lustro widzę tylko duże ramiona i okrągłą twarz ehhhhhh ;/////// Naprawdę nie mam nic przeciwko brzuszkowi, niech rośnie w najlepsze, ale dlaczego rośnie i reszta?!?!?!?!?!?! ;/
 
Do góry