reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
A co do tego kalkulatora to może źle wpisujemy i chodzi o wagę wyjściową sprzed ciąży, tak to by się zgadzało bo przy moim wzroście 170cm i wadze wyjściowej 68 powinnam w 9 m-cu ważyć do 80kg, tak wychodzi. A coś mi się kojarzy że tak książkowo to powinnysmy przytyć ok 12kg wciąży.

A to nasz 21 tydzień

No ja tak od razu wpisalam i wlasnie tak nie chcialam sie chwalic ze u mnoie wychodzi w normie. Juz sie zaczelam zastanawiac ze skoro wszystkie maja niedowage, a ja mam w normie to ze cos jest ze mna nie tak :)

alex, poziomki, dombar - cudowne Wasze brzuszki:) Zgadzam sie z reszta ze brzuszek poziomek bezkonkurencyjny, w koncu kreje w sobie dwa skarbusie a nasze tylko po jednym:)
 
Alex duży już brzusio :tak:
Poziomki Twój brzuszek jest bezkonkurencyjny ale że to aż 119cm :szok: nie widać
A co do tego kalkulatora to może źle wpisujemy i chodzi o wagę wyjściową sprzed ciąży, tak to by się zgadzało bo przy moim wzroście 170cm i wadze wyjściowej 68 powinnam w 9 m-cu ważyć do 80kg, tak wychodzi. A coś mi się kojarzy że tak książkowo to powinnysmy przytyć ok 12kg wciąży.

A to nasz 21 tydzień

dombar slicznie wyglądasz zbrzuszkiem i też jest sporawy:tak:

a jesli chodzi o kalendarz to ja wpisałam wagę wyjściową:tak::-D i mam 7 kg niedowagi
jak wpisuję obecną to też mam niedowagę 6 i pół kilo
więc u mnie bez różnicy , bo ja tylko 3 kg przytyłam:tak:
 
Dombar Ty też urosłaś!! (w pasie oczywiście:))
U mnie nie widać cm bo mam 176cm wzrostu i się gdzieś to wizualnie rozchodzi:DD

Ja wpisałam wage wyjąciową(chociaż teraz jest taka sama) i mam 5 kg niedowagi
 
Hej dziewczyny.. znow dlugo mnie nie bylo ;( ale to nie z mojej winy. Ja wkleje jakos zdjecia na dniach a co do kalkulatora to najpierw wpisalam obecna wage i wyszla mi spora niedowaga co mnie zdziwilo bo do szczypioreczkow nie naleze.. a pozniej jak wyczytalam ze moze chodzi o wage poczatkowa to zgluplam bo nie wiem co wpisac bo ze mna to bylo tak.. najpierw wazylam z 69 albo nawet 70 ale nawet jeszcze nie wiedzialam, ze zafasolilam ;) potem zaczelam leciec w dol bo nie jadlam, zwracalam 3 razy na dzien. Zlecialam do 65kg dopiero w 4 mc zaczelam nabierac.. ale w sumie co bym nie wpisala to mam niedowage wiec jednak to jakas sciema bo mam 170 waze ok.70 a mnie pisze ze malo???
 
mnie tam on humoru i tak nie poprawil...dzien przed sylwestrem na wizycie i gina mialam tylko 3,6kg do przodu, wczoraj na wadze domowej w ciagu tych niecalych 3 tyg doszlo znowu 3kg!!!!!!!!!!!!! :szok: Ku*rna mac gdzie i kiedy to wlazlo? To niemozliwe...chyba, ze to przez ta 3-dniowa sesje obzarstwa gdzie to pochlanialam po prawie pol kg dziennie pierogow z owocami i smietana z cukrem...:wściekła/y: zeby w 3 tygodnie nadrobic tyle samo co w pierwsze 5 miesiecy? Oj nie koniec z tym obzarstwem, bo faktycznie zażre malego ;-)

laski piekne brzucholki, jak sie ogarne to tez moze cos pstrykne
 
reklama
Do góry