reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Kamcia kobieto gdzie ty tego dziciaczka masz? No kurde u ciebie to niektorzy musza byc w szoku dowiadujac sie, ze urodzilas, a gdzie ten brzuszek byl? ;-) ale do porodu to ci troszke jeszcze urosnie czy juz nie zabardzo? Jak mialas z pierwsza corcia?
 
mandrzejczuk jeszcze troche urośnie:tak: i myślę że tym razem większy niż z Vi
bo szybciej rośnie:tak:
nawet dzisaij mi koleżanka powiedziała że teraz mi rośnie szybciej niż z Vi i już jest brzuszek , a z nią jeszcze nie miałam nic w 7 msc...:-D
więc myslę że do samego porodu będzie nieco większy niż przy pierwszym porodzie:tak::-)
 
dombar chyba jednak taka uroda..
ja jak widze jedzenie to zachowuję się jak świnia:-D bo jem aż nie peknę z bólu...:-p więc na diecie bym nie wytrzymała:-D
no a co do ćwiczeń to jestem za leniwa.. chyba że te łózkowe ćwiczenia.. haha:zawstydzona/y::-D
 
Kamcia co ty tu kita ciśniesz o ciąży, ja tam nic nie widzę :-p Jakbyś pokazała taki brzuszek mojej gin to by cię na patologię wysłała, takie nic masz :laugh2: A jak lekarze u was reagują? Nie sprawdzają ilości wód i rozmiaru dziecka chorobliwie? U nas by tak było ;-)
 
reklama
hope wiesz co ...
nie nie sprawdzają chorobliwie.. chodziłam do pl gionki i sprawdzała mi z pierwszą ciążą , i mówiła że wszystko w normie i wody i wszystko , no ale zdziwoina była .. jak teraz przyszłam na połówkowe a ona się pyta który tio tydzięń i powiedziałam że 20 to się spojrzała jak na ufo:-D

a irlandczycy zaczęli mnie badać dopiero jak zobaczyli ze w takim małym brzuchu mam już 4 kg dziecko w chyba 34 tc.. to wysłali mnie na badanie krwi czy nie mam cukrzycy ciążowej i robili dokładne usg żeby sprawdzić czy dziecko za bardzo nie przybiera na wadze..
ale na koniec jak wyniki wyszły ok to uznali ze to dlatego ze ojciec dziecka ma 185:sorry2::laugh2: myslałam ze padnę śmiechem...:-p

no i sam lekarz który odbierał poród był w szoku że z takiego małego brzucha wysżła największa dzidzia :-D a pielęgniarki przychodziły i pytały czy to napewno ja ją urodziłam bo duża.. hehe

z ta pewnie będzie podobnie..
ale najważniejsze dla mnie to co mówią polscy lekarze bo oni się znaja lepiej;-) jak móią że wszytsko w normie to się tylko cieszyć:tak:
 
Do góry