reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Manrdzejczuk to nie znaczy że nie nadrobie:-) Moje pasorzyciki wysysaja ile się da:-D Większa jest o tydzień starsza niż OM a mniejsza jest równa z OM a przecież to bliźniaki nawet giny się dziwią przyrostem:szok: Ale coś za coś-czuje się jak by mnie ktoś przeżuł i wysr.ł ,nie mam siły kompletnie:sorry2:i jeszcze wszystko mnie boooli.

Toteż mój ulubiony wątek:tak:
 
reklama
poziomki ja ta słyszałam ze zawsze jedno z bliźniąt jest nieco większe.. a drugie mniejsze (jak i po porodzie nieco słabsze siłowo) nie masz się co martwić..

ja wstawiam zdjęcie brzuszka
za tydzień zaczynam 7 miesiąc:tak:
DSCF6107.jpg
zdjęcie robiłam wczoraj , choć dzisiaj już mi sie inny brzuch wydaje...
a przodem to już widać że ciąża bo się robi takie kółeczko wsytające:-D
bo kiem jeszcze nie aż tak , choć jak mam spodnie to mi wystaje nieco brzuszek:-p


 
Kamcia wiem że różnica jest normalna a u mnie się szczególnie zwraca uwagę bo jest ryzyko TTTS.
Chodziło mi oto że są duże jak na bliźnięta:tak:
Naprawde masz malutki brzusio:szok:
 
aha myslałam że się boisz że jest róznica między nimi... :-p
nie w temacie , no ale już dopisze moja kupmela w listopadzie rodziła bliźniaki i miały po 3 kg każdy:tak:

edit , ale on jest cut wiekszy niż na zdjęciu..
znaczy nie tyle że sam brzuch , ale ja się zrobiłam taki pączuś że po całości poszło..
jak się najem i siadam to mam taką oponke że szok :szok: :-)
 
Ostatnia edycja:
Kamcia brzuszek malutki ale widoczny.
Czasami to aż trudno w to uwierzyć, że brzuszek w tak już wysokiej ciąży jest tak mało widoczny, ale jak widać jest to bardzo możliwe.
 
oj jest widoczny jest:tak:a już bardziej jak jestem w spodniach które wyraźnie odcinają pas.. wtedy widać wystający brzusio:-D no i jak przodem się patrzy to mam taki okrąg lekko wypukły..
ale po całości więcej mi przybyło niż w samym brzuchu:-p
 
reklama
Do góry