reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

mandrzejczuk super brzuchol i fajny tatoo :-D

ja to nie mam nadal nic a u mnie już 4 miesiąc się zaczął... i jeszcze ciąża o tydzień starsza... hihih a tamn nic :-D

najlepsze że sąsiadka nie wie... pewnie bvędzie w szoku jak jej powiem że jestem w ciąży i w 4 albo już w 5 miesiącu:-D zdziwi się jak nic:-p
 
reklama
O raju, ale brzucholki. Olbrzymie, co to będzie potem ?? ;)

Co do ciuchów, to właśnie zakupiłam taki zestawik na allegro. Wg mnie nie ma co nowych kupować, bo 1 szt to koszt ok 60 zł. Ja za 250 mam szt 14 i to akuratnie na zimę i wiosnę :) Szkoda, że jeszcze nie doszły, bo już pojechałabym w czymś nowym do szwagra :(
 
No to i ja wstawię swoją oponkę


Pierwsze zdjęcie brzuchol 12 tc z fasolinka, drugie moje szczęście, trzecie 12 tc kiedy mieszkało tam moje szczęście.

Jak widać różnica ogromna przy tym samym tc.
 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 142
  • mały.jpg
    mały.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 31
  • mały.jpg
    mały.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
ale slicznoty z waszych brzuchokow! Misia ty masz taki fajny ciemny brzuszek, a ja mam wrazenie, ze moj to strasznie zbladl :szok: Rece mam o jakies 2 tony ciemniejsze, ale to chyba od pilingu solnego, bo chyba na opakowaniu bylo napisane, ze rozjasnia skore i takie tam, no i na linii pepka tak jakby wloski mi urosly:-( Ale moze ja je juz mialam tylko skora sie rozjasnila i dlatego tak je teraz widac...

A co do ciuszkow to jedyne co kupilam w wiekszym rozmiarze to kurtke, roz.L, a normalnie nosze S/M ale w tej to juz widac brzuch nawet, wiec ja mam tylko nadzieje, ze w tej L-ce to przechodze ta zime, a tak to kupuje sobie bluzeczki ale obcisle :-D co prawda z rozciagajacego materialu, al eja tak uwielbiam moj rosnacy brzuszek, ze nie wyobrazam sobie go chowac pod luzniejszymi ciuszkami ;-)
 
dziewczyny
sylviontko i Misia
sliczne brzucholki ,
sylvionntko widac ze teraz mniejszy jest:tak:

jak naprawie kompa to wstawie wam moje porownanie:tak:

a i ja tez ostatnio zbladlam ale nie ma sie co dziwic przed pierwsza ciaza sie opalalam (nie na solarce) na sloneczku , i wogóle... w ciąży i podczas karmienia już nie mogłam..
a teraz druga ciąża... to mój brzuch zbladł bardzo...
 
Dziewczyny super brzuszki!!! Jak ja wstaje rano to mam nie duzy brzuch, ale juz w poludnie twardnieje i jakby rosnie nie mowiac o wieczorze po calym dniu jedzenia...
 
reklama
sylviontko śliczny brzuszek i dużo większy niż w pierwszej ciąży, na pewno teraz tylko jedna fasolka w nim mieszka:-)


Ato mój 12 tygodniowy brzuszek:
12 TYDZ.(2).jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry