reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Ile nowych brzuszków:-D, wszystkie słodkie i każdy wyjątkowy.
Styna taki fajny, niziutki masz brzuszek :tak:
Sylviontko- ciekawe dlaczego za każdym razem brzuszek mam nieco inny kształt?
Misia- wiesz , musiałaś go naoliwić tak? teraz to już daje mi do myślenia i zaczynam wypinać brzuch do lustra, próbując coś dojrzeć.

Mój teraz to oponka po poprzednim mieszkańcu ;) A podobno też kształt brzucha jest inny jeśli się nosi chłopca a innym przy dziewczynce. Mój chłop mieszkał po prawej stronie brzucha i podobno tak chłopcy się umiejscowiają.

Poziomki brzucholek, że ja Cię nie mogę. Ale w końcu tam dwie Poziomeczki mieszkają :)
 
No Poziomeczki ta sa dorodne nie ma co :tak: ciekawe wlasnie z tym ksztaltem brzucha, ja czasm pod prysznicem jak sie tak dziwnie wygne to wlasnie lewa strona brzucha sie tak wgina a wychodzi taka goreczka z prawej moze to chlopak jednak? Wczoraj juz mi chyba ze 3, albo nawet 4 osoby powiedzialy, ze pewnie bedzie chlopak, bo slicznie wygladam i ze wyladnialam, a na dziewczynke to bym zbrzydla no zobaczymy te ich proroctwa :-D
 
poziomki no no pokaznych rozmiarow masz brzusio juz.

Dziewczyny, szczegolnie te ktore juz maja dzieci napiszcie jaki ksztalt mial Wasz brzusio w poprzedniej ciazy i co sie urodzilo, a te z Was ktore moze juz wiedza co bedzie niech tez cos skrobna na ten temat, to wspolnie sobie powrozymy co komu wychodzi.
Ja w poprzedniej ciazy mialam zgrabny brzuszek, taki bardziej do przodu, nisko i cos w ksztalcie arbuza...i urodzila sie dziewczynka, podonbo jak wywala na boki to chlopiec i z chlopakami sa wieksze..
 
Mam wrażenie że dzisiaj jest większy:DD

Ja w obydwu ciążach miałam ogromne brzuchy patrząc z boku a z tyłu talie do 9 miesiąca. Brzuszki były okrągłe a mi wszyscy mówili że wspaniale wyglądam-urodziłam 2 córki:DD
Moja koleżanka miała córke i utyła na boki i wyglądała jak by była gruba a nie w ciązy:)
Mysle że największy wpływ na jednak anatomia wzrost geny i ułożenie dzidziusia
 
Dziewczyny tak patrzę na te wasze brzuszki to zaczynam się zastanawiać czy z moim jest wszystko ok, bo wcale go nie widać (czuję że jest trochę inny, ale mój M. twierdzi że nic nie widać,....).Jak się mierzyłam ostatnio to niby jest 2cm więcej ale to jest nic, a Wy macie takie super zaokrąglone....
oczywiście że wszystko jest ok wielkość brzucha to bardzo indywidualna sprawa w poprzedniej ciąży dopiero pod koniec 5 miesiąca coś się u mnie pojawiła a wcześniej to płaska jak deska byłam aż mąż kazał mi do lekarza iść się zapytać czy to oby na pewno dobrze ;-)

No to ja pokażę swój brzuchol :) Zdjęcie zrobione przed chwilką, więc po całodniowym jedzeniu. Ogólnie to ja jestem duża i mój brzuch był widoczny już wcześniej, ale był znacznie mniejszy.

Zobacz załącznik 296105
nice :-)

ja to pocinam tylko w legginsach, jakos nie lubie jeansow, bo zawsze cisnely mnie w oponke, a znalezc dla mnie idealne jeansy w pasie i na dlugosc to wyjatek. Ale i tak najlepiej czuje sie w legginsach, chociaz mam tam jakies jeansiory to zaloze dzisiaj i srawdze jak tam w pasie ;) a tymczasem wklejam fotke z wczoraj, taka w sumie na glodniaka, co prawda z wieczora ale jadlam jakos ze 2 godz wczesniej ;)



Uploaded with ImageShack.us

a tu zdjecie z poprzedniego tygodnia, no i tu tez z wieczora ale chyba po kolacji...


Uploaded with ImageShack.us
duuuży masz już ten brzuszek śiliczny

Zobacz załącznik 296543Zobacz załącznik 296544Zobacz załącznik 296545

Mój brzusio po nawilżaniu :-D:-)

Madrzejczuk śliczny, okrągły brzusio:-)

A gdzie reszta??
tutaj też już widać mieszkańca superowy

u mnie jeszcze pustki tyle ze czuję że spodnie są coraz bardziej dopasowane ale to tylko jak siedzę
 
reklama
Super brzuszki, jakie ciążowe :-) Mandrzejczuk sporawy, możesz się już chwalić i coraz trudniej będzie ukryć ;-) Poziomki, chylę czoła :szok::-):-)

Właśnie dziewczyny, co mnie zaskoczyło, to u mnie brzuszek w drugiej przybiera inny kształt niż w pierwszej :szok::rofl2:

W pierwszej ładnie rozszedł się na boki, do środka, w biodra i do przodu, tak regularnie, z tyłu do końca nie było widać, że jestem w ciąży (miałam talię). A teraz od początku wszystko idzie w brzuch i tylko w brzuch.
Oczywiście wygląda i kształt brzuszka nie ma nic wspólnego z płcią ;-):-)

A to moja fotka na rozpoczęcie 4 miesiąca i 14 tygodnia (w końcu) :-)

brzuszek.jpg
 
Do góry