reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
jak fajnie juz sie do przodu wybija, ale dziewczyny co jest dawajcie fotki, bo zaraz zrobi sie tu galeria nie ogolna tlyko mandrzejczuk, bo moich fotek jest chyba najwiecej az mi sie glupio robi, jest juz powoli co pokazywac to wklejac i w ubraniu i bez :tak::tak::tak:
 
Ile nowych brzuszków:-D, wszystkie słodkie i każdy wyjątkowy.
Styna taki fajny, niziutki masz brzuszek :tak:
Sylviontko- ciekawe dlaczego za każdym razem brzuszek mam nieco inny kształt?
Misia- wiesz , musiałaś go naoliwić tak? teraz to już daje mi do myślenia i zaczynam wypinać brzuch do lustra, próbując coś dojrzeć.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam co. Opona jest jak była i jedynie lekuśko zaokrągliło się nad kością łonową, na tyle że jak leżę to maluni wzgórek jest wyżej niż kość. Jak stanę przy lustrze na luzie to wyglądam na 7 miesiąc czyli tak jak zwykle a jak brzuch wciągnę to deska (fitness wychodzi). Więc skoro mogę moją ciążę wciągnąć to jeszcze mogę oszukiwać otoczenie :D A mój apetyt jest taki że co dwie godziny jestem głodna a zjem troszkę i dość. Słodkie jest fuj, chipsy jeszcze bardziej fuj, pomidorki są cacy i ogóry kiszone. I jogurty do picia i serek wiejski. Mój maluch chyba inwestuje w kości teraz bo nabiał u mnie rządzi! Z grzesznych rzeczy to czasem na frytki mnie bierze, takie po wiedeńsku, z keczupem koniecznie - ale znowu zjem garstkę i koniec. Ciekawe co mi u gina na wadze wyjdzie bo jak byłam miesiąc temu to zapisał mi 62,6 a ja sama jak się ważę (co tydzień bo ważę kota czy przybiera) to moja waga ciągle mówi 62,7. Ciekawa jestem ile więcej mnie będzie tym razem bo w pierwszej ciąży było 19 kilo i bynajmniej nie wiem gdzie bo brzuch miałam taki, że mi obcy mówili że ja chyba żartuję że idę rodzić bo nie mam co. Nie będę płakać jakbym tym razem miała z 9 kilo na plus i to w samym brzuchu :D:D:D HAHAHA marzenia!
 
Marzena dawaj nie wyłamuj się !!:DD
A oto my z początku 14 tyg
brzuś 14 164.JPG
 
reklama
Do góry