reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

A ja raczej zawsze byłam szczupła, ale miałam tendencje do wystającego brzuszka, bo mięśnie słabe. teraz widzę, że brzucholek z dnia na dzień coraz większy :szok:, co to będzie dalej... będę miała wieeeeelki brzuchol przed sobą - prawdziwa ciężarówka.
 
reklama
Dziewczyny brzuszki macie cudowne nie wazne czy male czy duze. Mi juz tez troszke widac choc wiem ze to w wiekszosci przez trawienie lub.. nie trawienie, bo przeciez dzidzia jeszcze malutka. Musze poprosic meza o zdjecie to wkleje...
 
No to ja pokażę swój brzuchol :) Zdjęcie zrobione przed chwilką, więc po całodniowym jedzeniu. Ogólnie to ja jestem duża i mój brzuch był widoczny już wcześniej, ale był znacznie mniejszy.

IMG_9448.jpg
 
Melia ciąży się nie wyprzesz;DD

dziewczyny mój też rośnie w oczach i na głodniaka po wizycie w wc jest nadal ogromny a to dopiero koniec 3 miesiąca hahaha
 
reklama
poziomki u ciebie to inna sprawa, bo was jest troje, wiec bedziesz tu takim naszym ponad wyjatkiem rodzynkiem ;))
ale melia to chyba bije nas Wszystkie na leb ;))
 
Do góry