reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Misia ja też ciągle jestem głodna i cały czas jem narazie 2 kg do przodu, ale jeszcze 7 miesięcy zostało. Ja tak bardzo nie chcę dużo przytyć bo we wrześniu wychodzę za mąż i jakoś muszę w tej kiecce wyglądać, a moja mama mówi że przy moim apetycie to ona się obawia o moją wagę.
 
A wiecie, tak jak się trochę pomacałam to poza "oponką" z poprzedniej ciąży, którą nie ma się co chwalić to jakoś mnie więcej nad samą kością łonową... Zaczyna się... Za 2-3 tygodnie dżinsy biodrówki zaczną uwierać... Aż strach pomyśleć że może niedługo będę musiała wygrzebać z czeluści schowka ten pojemnik z tymi ciuchami ciążowymi ... E, nie! tamte ciuchy kupowałam jak byłam już w 7-8 miesiącu ;)
 
ale i u mnie poza oponka to wzgorek lonowy tak troszke sie podniosl ;) tak, ze cos tam od spodu juz rozpycha, ja tez mam tylko 1 kg do przodu ale niezle mnie juz wywala
 
hej ;)
Fajne macie brzuszki Kobiety :p
Mój też urósł, ale dziwnie wygląda, postaram się zrobić zdjęcie i dodać Wam :)
Apetytu nie mam w ogóle, tzn mam, ale jak zrobię to już zjeść nie mogę..
Odrzuciło mnie od słodkiego i fastfoodów ://
Ale to mnie akurat cieszy ;DD
Jedyne niezdrowe, co zdarza mi się jeść to zupki chińskie ;P
Wiem, że nie powinno się... ale nie mogę się powstrzymac..
 
nie jestes sama mnie tez ciagnie jak nigdy do tych zupek...sczegolnie ser w ziolach amino mm...maz ciagle mnie gani za to ale jak nie mam nic za bardzo na szybkiego do zjedzenia to mnie tak ciagnie ze hej...wrocila mi tyko ochota na paczki z tofi...nie jadlam paczkow ze 3 lata albo i dluzej a teraz snia mi sie po nocach...
dobra wstawiaj zdjecie brzuchola ;)
 
Misia super brzusio...
Dziewczyny mi sie zaczal 12 tydz i nic jedynie sadelko, ktorego sie ostatnimi czasy nabawilam. Tzn czuje ze nad wzgorkiem lonowym sie juz podnioslo, jakby opuchlo ale w porownaniu z niektorymi brzusiami, zwlaszcza Misi to zero....TO moja druga ciaza, podobno powinno byc szybciej widac
 
reklama
Apropos brzuszkow to powiem wam ze tak popoludniu to mi sie taki fajny brzusio ciazowy robi :) Oczywiscie wiem, ze dzidzia jeszcze nie jest tak duza ale wygladam tak ciazowato i super sie z tym czuje :)
 
Do góry