reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

wow Misia ale śliczny brzusio taki ciążowy :tak:

Misia super brzusio...
Dziewczyny mi sie zaczal 12 tydz i nic jedynie sadelko, ktorego sie ostatnimi czasy nabawilam. Tzn czuje ze nad wzgorkiem lonowym sie juz podnioslo, jakby opuchlo ale w porownaniu z niektorymi brzusiami, zwlaszcza Misi to zero....TO moja druga ciaza, podobno powinno byc szybciej widac
no u mnie wześniejsza ciąża ale też ani śladu brzuszka nawet wzgórek się nie podniósł :confused: a mówią że przy drugiej ciaży to baaaardzo szybciutko brzuszek wyskakuje:confused:
 
reklama
u mnie juz powolutku inni zaczynaja poznawac sie, ze jestem w ciazy. W sobote na zajeciach nawet juz przycielam jak kolezanki z rzedu obok niezle mnie obcinaja jak wstaje z lawki i cos tam miedzy soba dyskutuja ;)
 
Wow, ale macie brzuszki
Misia to już całkiem, prawie bębenek ;) gratulacje
u mnie nadal chudo, płasko , jedynie po jedzeniu czuje ,że mnie wzdyma, szczególnie jak nie zjem błonnika.
Biust, też się łudziłam ,że urośnie, ale jakoś niespecjalnie(nadal wchodzę w ten sam rozmiar) może jedynie jest pełniejszy u góry.
Ciekawa jestem czy do grudnia coś urośnie, bo mam imprezę :shocked2:
 
hej :)
Ja pokaże Wam mój... aż strach wklejać, to dopiero 8 tydzień 3 dzień :p
x4rsx5.jpg
 
reklama
Lepidoptera- śliczny brzusio!!!


Wrzucę i swój, tylko zdj. niewyraźne, bo robione telefonem:zawstydzona/y:

aparatu nie zdążyliśmy kupić, po tym jak włamali nam się do auta i ukradli:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry