reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Witajcie,
dołączyłam do grona forumowiczek dziś rano :)
Mój brzuszek jest domkiem od 15 tygodni :) i już nieco wystaje. Niektórzy twierdzą, że w ogóle nie widać, a ci co znali mój płaski brzuszek cmokają do krągłości. Dużo nie przytyłam, bo miałam na początku straszne mdłości, dopiero 1,5 kg na mojej wadze wskoczyło na plusik...
 
reklama
Zanka 7 uuu nareszcie ktoś przytyły więcej niż ja :-p Tylko, że ja w czerwcu byłam szprycha, odstawiłam plastry i przybyło mi jeszcze lipiec/sierpień, więc w ostatecznym bilansie nie wiem czy nie będzie więcej niż 7 :zawstydzona/y: Aaaa i coś jeszcze, nie wymiotowałam w ogóle, mdłości trwały 4 tygodnie, a ja wciąż jem, jem i jem od samego początku...

Ale u ciebie tego nie widać, masz mały brzuszek! I nie jest tłusty. Ja mam tłusty.

Marzena
flaczek? Chciałabym, ja miałam z powrotem koniec I trymestru :-p Ale faktycznie pamiętam ten niesamowity widok, jak bąbel wyskoczył i brzuch się nagle zapadł, pierwsze moje słowa po porodzie były: ale mam mały brzuch :-D:-D:-D

Witaj Młoda i Piękna. My tu wszystkie piękne i młode ;-)
 
Ostatnia edycja:
aaniaap może się w tamtym tygodniu bardziej objadłaś albo dziś wciągnęłaś do zdjęcia:):):):) I tak jest ładniusi :)
 
Hope ja generalnie jestem niska więc rosnący brzuch powoduje że wyglądam okrąglutko jak pączuszek:-)
Ale póki co nie przejmuję się tym, zajmę się sobą po porodzie:tak:
Jak to mawia mój maż : i tak dla Niego jestem najpiękniejszym słonikiem.

A te 7 kg to z jedzenia: na początku ciąży ciągle byłam głodny, wymioty pojawiały się sporadycznie!
Teraz apetyt się ustabilizował ale niczego sobie nie odmawiam :-)
 
Kochane jakie piekne brzuszki:-) Ja jak na razie 103 cm w pasie i krecha czarna już pod i nad pepkiem:-) Na wadze prawie 80:szok: ale to chyba za sprawa moich hormonów też:-( No nic bedzie odchudzanie ale teraz Maleństwo najważniejsze:-)
 
reklama
Do góry