reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Super brzuszki, gratuluję :-)
Ja to za bardzo nie widze u siebie brzuszka, tylko mój tłuszczyk, mam go sporo, wolę nie straszyć zdjęciami ;-). Ogólnie przytyłam 2 kg od początku ciąży. Chciałabym już mieć taki typowo ciążowy, no i oczywiście z oznakami, że ktoś tam mieszka.
 
alex super brzucholek, rasowa ciążówka już z Ciebie:)
wagą chyba nie ma się co przejmować, mi na szczęście powoli odbija to co ubyło na początku czyli te 3kg i bardzo mnie to cieszy.Jeszcze pare dni i zrobię nową fotę:) wydaje mi się, że urosłam nieco:D
 
wreszcie znalazłam chwilę wkleić zdjęcia.

Jakość kiepska bo ponuro u mnie było dzisiaj przez pogodę a światło sztuczne to za mało. A poza tym komórką to cudów nie będzie przy marnym świetle.

Pierwsze zdjęcia to jak normalnie wyglądam jak chodzę czy stoję. Mam nawyk lekkiego wciągania brzucha.
Zdjęcie0369.jpg

A drugie to jak się wypięłam na maksa na sflaczałych mięśniach - jest różnica. Ale u mnie jest różnica i bez ciąży :D
Zdjęcie0370.jpg

Poważne fotki to sobie zrobię w połowie ciąży :D
 
Marzena - jak ktoś nie jest spostrzegawczy, to ciąży na razie nie zauważy ;-)

Jeśli chodzi o wagę, to mi przybyło około 3 kg (około, bo z rana na mojej wadze wynik jest inny niż u doktórki popołudniu). A może nawet 4 kg, bo na wakacjach, gdzie poczęło sie maleństwo apatyt baaaardzo mi dopisywał, ale góry, dobre towarzystwo i psychiczny luz, to zawsze u mnie większy apetyt ;). Startowałam z wagą 49-50 kg. W sumie to nie wiem, gdzie te 3-4 kg weszły, bo przecież nie wszystko w brzuch i biust...jakoś sie rozeszło - ale gdzie?? chociaż przyznam szczerze, że boję sie przytyć ponad 15 kg, ale jam tyle, ile mi się chce. Ostatnio mam fazę na nutellę (już niewiele zostało w duuużym słoiku;-)).
 
no to ja tez mam tlyko 2kg do przodu ale waze sie tylko u gina, bo jak wskocze na wage tesciowej to od razu 4 mi dodaje ;-) ostatnio wpadlam w panike bo myslalam ze pojawilo mi sie po jednym rozstepie na jednym boku i na drugim 3 dni sie ogladalam jak glupia, ale w koncu sie okazalo, ze to zyly mi tak przeswituja, a ja juz myslalam, ze to rozstepy, teraz mam jasna skore od tych pilingow i wszystko widac ;-)
 
Hej Dziewczynki!
Wiem że nie było mnie prawie tydzień ale mam remont w domu i wyrywali mi futryny w tym tygodniu - do dzisiaj mam traumę z tego powodu:wściekła/y:

Obiecałam foto, Szanowne Panie, oto mój wielgaśny brzuś :cool2:
100_9773.jpg

Wybaczcie mój pidżamowy strój:zawstydzona/y: i nie szukać mi żadnych rozstępów pod lupą :-D
AAAA i mam już krechę od pępka w dół :cool2:
 
reklama
Piękne te wasze brzusie ;)

Ja jak na razie 9 kilo w dół ciąże mam bez zachcianek, bez ochoty na jedzenie i z dodatkowymi fajerwerkami typu zgaga, wymioty, mdłości, pełen kaplet. Choc nie zapeszając zjawiska sa coraz rzadsze .

Rozstępy w pierwszej ciąży nakreśliły na moim brzuchu niezła mape... i powiem Wam, ze ani smarowanie ani masaże nic nie daly choć mój zawód pomagał mi w ich opanowaniu , to genetyka i tyle!
 
Do góry