reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
wow jaki fajny sympatyczny brzuszek , no i gratuluje zdolności krawieckich bo ja to mam 2 lewe ręce do takich rzeczy krawieckich na szczęście moja mamcia ma i jużmi przerobiła kurtkę plaszcz zimowy taki w którym już nie chodziłam i przechodzę cała zimę , jak sie nie zmieszczę w moja obecną
 
no ja na szczescie sama sobie takie przerobki roie no i calej rodzinie ;-) maszyne dostalam od tesciowej w prezencie juz pare ladnych lat temu i zawsze tesciowi dziury latam w spodniach. Jak bede miala coreczke to sama bede juz sukienusie szyla :tak:
 
Witam nową mamusię-super brzusio.

Mandrzejczuk no niezły już Twój brzusio:) Ja również zazdroszczę talentu, ja niestety musiałam odwiedzic krawcowa, żeby mi skróciła jeansy ciążowe.
 
a dziekuje dziekuje :tak: a brzusio to troche wydety, bo to zdjecie z wieczora robione, ale i tak takiego wielkiego to ja jeszcze nie mialam dzisiaj jakos tak wyjatkowo no i w sumie na glodniaka
 
mandrzejczuk , mycha i martini śliczne brzusie :tak:

mandrzejczuk powiem Ci ze ja tez zawsze robiłam w pl przeróbki dla wszystkich:tak:
miałam maszynę jak dobrze pamiętam jakąś niemiecką to nawet koleżanki przychodziły na wszyswki:-D
a sama sobie tworzyłam bluzeczki jakich nikt nie miał:-)
a nauczyłam się szyć jak miałam zaledwie 10 lat zawsze to lubiłam..
ale to nie temat na tutaj , chyba że ktoś sobie życzy przeróbkę związaną z wagą ciążową:-D
 
Mandzrejczuk- pozazdrościć talentu ale tak pozytywnie :-) fajna sprawa tak sobie samemu świetnie radzić z ubraniami a brzusio Twój jest cudny:tak:

A to ja i mój brzusio na Andrzejkach
PB284268.jpg271120103963.jpg
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny - jakie ślicznie ciążowe brzusie:):):)takie okrąglutkie i naprawdę już z niczym nie można pomylić - ciąża jak malowana:):):)
 
reklama
Do góry