reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

dziękuję dziewczynki
oj ja też bym poszalała na parkiecie no ale nie mogę zbytnio mam żałobę
[*]
A co do spodni to niestety taka prawda że szyją je chyba dla wysokich bo ja też prawie wszystkie mam poskracane
 
reklama
Ilonka - śliczny brzuszek :-)
Futrzaczek u Ciebie już nic nie ukryje. Zresztą kto by tam chciał ukrywać - trzeba się cieszyć i pokazywać :-) i sukienka śliczna
Madrzejczuk - Twój brzuchatek też słodziachny :-)

Mój też już zaczyna wystawać. Dzisiaj poproszę męża o fotkę to jutro Wam wkleję :tak:
 
Dziękuję za miłe przywitanie:) Ważyłam się dzisiaj...przytyłam 1,5 kg, więc jeszcze nie ma tragedii :happy: Obwód brzuszka po śniadaniu - 88cm (było 70..).
Futrzaczek widać ze promieniejesz w ciąży.
Ilonka śliczny krągły brzuszek. Sylwetka zachowana:)
 
jakie slodkosci te brzuchatki :tak: ja wiem ze juz mam sporo wystajacy bebenek ale jak patrze tak na siebie to wydaje mi sie mniejszy i chcialabym wiekszy o wiele ale jak spojrze w lustro to o maj gat jaki juz on duzy :-D ogolnie to ciagle stawalabym przed lustrem i codziennie robilabym sobie zdjecia :-)
 
nie będę wszystkich wymieniać bo rzadko zaglądam i duuuużo się brzusiów nazbierało, ale wszystkim gratuluje bo są piękne! Ja to bym mogła same takie fotki oglądać! Super! Mój brzusio stoi w miejscu na razie więc nowego zdjęcia nie będę wrzucać. Buziaki dla wszystkich cudnych bandziorków :D
 
We wtorek wizyta... jak ja nie mogę sie doczekać!!!!!!:-) Czasami mam wrażenie, że żyję od usg do usg hehe
 
Dziewczyny piękne brzuszki! Jeszcze miesiąc, dwa będą takie cudne a potem zrobią się ogromne (albo i nie ;-) )

Ja w pasie mam kolejny cm więcej, 94. Chyba pora uwiecznić kolejny etap.
 
reklama
Do góry