reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
:)
to pora by kolejny tydzień umieścić:)
Mój brzusio z rana - no nie tak bardzo z rana, ale sprzed ok. pół godzinki - już dawno po śniadanku - brzusio o wiele większy jak na ten etap niż z Bartuniem - aczkolwiek czuję, że cała "masa" idzie w biodra i w uda - ciężko mi już spodnie już zakładać bo się mocno opinają właśnie w tych okolicach;/ no nic będę nad tym pracować na wiosnę;) a póki co, to czas przejść na ciążówki - tamte są luźniejsze hihihi
DSC00249.jpg
 

Załączniki

  • DSC00249.jpg
    DSC00249.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 30
Śliczny brzucholek ;) Ja też nie mieszczę już się w spodnie, tzn na leżąco może i bym je zapięła, ale gorzej potem hehe. Póki co zadowalam się legginsami w każdej postaci i sprawdzają się świetnie :-) Te sprzed ciąży też są ok- tyle , że już bez gumek ;-)
 
Brzusie....pierwsza klasa!!!!! :-)
Bubbles wygladasz bardzo promiennie.....zazdroszcze bo ja póki co to brzydne w tej ciąży...;-)

Ja w ciażowe spodnie noszę juz od 12 tygodnia! najpierw z taką małą gumą w pasie a teraz to juz mam taki wysoki panel :-) Jak tylko je załozyłam to sie po prostu w nich ZAKOCHAŁAM....wygodnie w nich jak w dresach.....;-) i pewnie długo po ciaży też się z nimi nie rozstanę.....hehehhe
 
reklama
Do góry