reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Dziewczyny śliczne brzuszki:)
Widzę, że coraz więcej zdjęć się pokazuje, w końcu mamy czym już się chwalić.
 
Ale cudne brzuszki, normalnie nie wiem który podoba mi się bardziej :-) I te efekty specjalne, kwiatki we włosach albo ryjek kota w kadrze :-D:-D:-D Cuda!

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale majowe mamusie są wyjątkowo ładne :-);-)
 
Witam Was wszystkie serdecznie. Dołączam do zaszczytnego grona majówek 2011:) Jestem początkująca jeśli chodzi o korzystanie z forum więc za wszystkie pomyłki z góry SORRY:sorry: Załączam aktualne zdjęcie mojego balonika z 15/16 tygodnia ciąży. Zdjęcie robiłam wieczorem po kolacji.... z rana faktycznie jest troszkę mniejszy.

Pozdrawiam ciepło wszystkie śliczne brzuszki i maluszki :-)

2.jpg1.jpg
 
Dzieki Dziewczynki! Brzusia rosna, oj tak! :)
salsera na chlopca powiadasz... no coz... to bylby trzeci :) zobaczymy...
gag co do promiennosci, to od tego jest roz i pare innych mazidelek :)
nie waham sie go uzywac jesli chce wygladac jakos ;)
mandrzejczuk kwiatuszki to natchnienie od Ciebie przeciez, bo masz je na buzce :)
choc nie ukrywam, ze chcialabym zobaczyc jak wszystkie wygladacie, nie tylko od strony brzuszkow :)
choc jak pisze Hope, jestem pewna, ze same piekne Mamuski tu urzeduja :)
 
reklama
co do spodni ciazowych to ja znalazlam sposob. z racji tego, ze u mnie w sklepach sa takie ciazowe gacie, ze jakbym tak w nich pochodzila to maz na pewno by mnie juz nie tknal nigdy wiecej,:szok: nie wiem czemu ale niektore sklepy ciazowe maja taki asortyment jakby ciezarne chodzily w workach na smieci. No wiec do czego zmierzam, a do tego, ze jako dziedziczka po babci zdolnosci krawieckich :-) wpadlam na pomysl aby przerobic swoje portki. Nie lubie jeansow, ale za to uwielbiam getry, legginsy w kazdej postaci no i pozbawiajac moja letnia spodnice pasa doszylam go do spodni i mam ciazoweczki, ktore nareszcie nie cisna mnie w brzuchala :-D:-D:-D co prawda pas znacznie rozni sie kolorem ale kto mi tam bedzie pod bluzke zagladal ;-) to samo zrobilam z jeansowymi legginsami doszywajac do nich czarny pas ;-)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Do góry