reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
wreszcie moge pokazac i swoj brzusio :)
w zasadzie pierwsze zdjecie brzuszka w tej ciazy...
18tc, waga o 4kg wieksza niz na starcie, obwod brzusia 95cm

oto my :)
 

Załączniki

  • IMG_2497cc.jpg
    IMG_2497cc.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
bubbles ale masz kwiatka w uchu:-D

brzusio super.... widac że ciązowy:tak: zresztą teraz to poza moim i persefony to chyba wszystkie już da się poznac że ciążowe:tak::-D

no ja przytyłam 3 kg ale mi to sie rozeszło po kościach i poszło w piersi , bo tak to się nic nie zmieniłam...
 
Bubbles sliczna kobita, sliczny brzusio, sliczny kwiatek i wogole sliczna cala fotka, tak mi sie spodobala, ze jak tylko dorwe takiego kwiata to pykne se takie same :-D
 
Witam przyszłe mamy, to może i ja się dołączę i pokażę swoje brzusio. dziś zaczynamy 15 tydzień ciąży, waga- póki co 51 kg ;) Zdjęcie robione było w ubiegłym tygodniu, robione niestety moja ręką ;)
 

Załączniki

  • 14 tydzień 3 dzień ciąży.jpg
    14 tydzień 3 dzień ciąży.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry