reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

salsera - ja w 12 tyg przytyłam niecałe pół kilo , dodam jeszcze że nie miałam rewolucji z wymiotami i nie traciłam na wadze
A że brzusio urósł to wiem po bluzach jak sie zapinały z oporem :p a no i nie wspomnę jak mój mąż wieczorem potrafił mówić że piłeczka mi już wyskoczyła taka fajna .

jaipur- dziękuję bardzo

A ja rosnę tak jakoś całościowo o piersiach nie wspomnę bo one żyją swoim własnym życiem i są już duże
 
reklama
hehe sylviontko , jeśli będzie tak samo jak w poprzedniej ciąży to się z Tobą zgodze:tak:
bo właśnie miałam taką sytuację... miałam najmniejszy brzuch , a dziecko było na miejscu 2 z największych:-D
 
brzuś 16 010.jpg
Oto ja i moje 113cm:DD
 
Wszystkie brzuszki są śliczne i każdy jest wyjątkowy.
Poziomki rośniesz w oczach Kamcia chyba taki miała przed porodem o ile dobrze ze zdjęć pamiętam:-)
 
Śliczne macie brzuszki !! mój już nie jest taki słodziutki:DD

Kamcia miała mniejszy przed porodem:DD
Możecie nie wierzyć ale on na prawde rośnie w oczach:DD
Co 2-3 dni boli mnie podbrzusze i nagle staje się o wiele większy!!
 
reklama
Do góry