reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
mandrzejczyk, śliczny brzucholek:tak:
chyba tak się wygina kręgosłup w ciąży ? zmienia się środek ciężkości itp ale nie wiem tego z praktyki, jeszcze przede mną:-)

co do terminu, to rzeczywiście wolę maj, ale nie wiem czy poród w weekend majowy to dobry moment, słyszałam, że ciężko czasami zastać całą obsadę w szpitalu.
 
Ostatnia edycja:
Mandrzejczuk dorodny brzusio :-) Chociaż w bluzeczce wydaje się być mniejszy ;-)

Już sobie wyobrażam, jak w weekend majowy wszystkie z terminem na pierwszy tydzień leżą w łóżkach i nie oddychają, żeby tylko przetrwać te kilka dni :-D:-D

Dziewczyny, proszę mi tu mierzyć obwód brzuszków. Ile cm macie? Właśnie zmierzyłam pośniadaniowy i w najszerszym punkcie mam 93 cm obwodu :szok:
 
Dziewczyny brzuszki rewelacja, już tak ładnie je widać.
Poziomki wow niezłe mieszkanko mają Twoje poziomeczki.
Kamicia a Twój brzuszek tylko można podziwiać heheh.
 
alex to właśnie wasze można podziwiać... u mnie to nie ma co :-p


mandrzejczuk śliczny brzusio:tak: ale aż się boje żeby Ci śię tatuaż nie rozciągnął.. ja własnie w tym miejscu mam rozstępy (sama zobacz na ostatnim moim zdjęciu...)

 
Dziewczyny nie będę wymieniać bo sporo Was, ale wszystkie brzusie przepiękne!!! Poziomki Twój jest cudny, taaaki duuuuży.
Ja nie wpadłam na to by sie mierzyć w obwodzie, ale zaczne ;) pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Do góry