reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

bra no to już nie nabierzesz za dużo, ze dwa może jeszcze i to wszystko.I zejdzie Ci zaraz po urodzeniu;-) albo troszkę później..
 
reklama
jaipur ty mi tu nie świruj , czytałam twój post, że po porodzie 5 kg ci zeszło ;P ;)
doczytalam to "albo troszkę później" ;))) byle nie zrobiło sie z tego "nigdy" ;))))
 
Bra hahaha ja mam kur*** prawie 20kg na plusie, a cellulitu nie mam tylko na kostkach i szyi :-D
A moj maz jakis perwers sie zrobil, bo mnie dzisiaj przytulil i powiedzial, ze podoba mu sie u mnie taka tusza, a ja mowie jaka kur** tusza to jest ciaza! :-D A on na to, ze jak dla niego to ja moge te 20kg po ciazy przytyc bo i tak mnie kocha
No i masz tu babo motywacje do chudniecia
 
Lepi, aina super zdjęcia i piękne brzuszki!!
Bra ja też mam 12 kg na plusie a myślałam ostatnio, ze 10. Coś na końcówce szybciej mi rośnie waga. Mam nadzieje, że max 2 kg jeszcze przytyje.
 
Ja przytyłam 10 kg.. ale sporo przytyłam przed ciążą. No i teraz przez to że puchnę pewnie jeszcze więcej waga wskazuje. Czuję się jak słoń połączony z hipopotamem. W domu patrzę tylko w lusterko nad umywalką w którym widzę tylko i wyłącznie swoją twarz.. Chyba tylko na niej nie przytyłam. O cellulicie w ogóle nie mówie, bo szkoda słów.. Aż się boję tego co będzie po porodzie. Tym bardziej że to lato będzie ;/
 
jolkaa ja nie przyjmuję do wiadomości, żebym miała przytyć jeszcze 2 kg... no kuźwa nie i już!
mandrzejczuk ale to dobrze, że masz takiego chopa w domu! tzn mój też mi niby mówi, że wyglądam rewelacyjnie itp itd ale ja swoje wiem ;)
 
jaipur ty mi tu nie świruj , czytałam twój post, że po porodzie 5 kg ci zeszło ;P ;)
doczytalam to "albo troszkę później" ;))) byle nie zrobiło sie z tego "nigdy" ;))))

no mi to mi, ale Tobie może całość:-D mi już napewno nie..

mandrzejczuk, to nie wiem cieszysz się czy nie z podejścia męża? Czy marudzisz znów:-D
a motywację ma się najlepiej w sobie a nie w kimś innym:)
 
No ja sie ciesze pewnie, ze tak tylko po kiego mi tak gada jak ja wiem jak wygladam :-D moze dlatego, ze i on ma juz dosyc mojego narzekania, nie narzekalabym tak gdybym wiedziala, ze nie bede miala problemu ze schudnieciem ale ja cale zycie musialam sluchac plotek, ze jestem w ciazy, ze w ciazy wychidzilam za maz i jak w koncu schudlam tak, ze poierwszy raz w zyciu pokazalam goly brzuch na plazy to zaszlam w ciaze no i boje sie, ze juz nie bede taka strzala jak w tamtym roku :-( bo ja mam taki wieeeeeelki cellulit!!! :-(
 
reklama
mandrzejczuk ja jakiś rok przed ciążą schudłam do wagi 48 kg, tj 6-7 kg i była to moja waga wymarzona. czułam sie cudnie i jak sobie pomyślę, że po porodzie znowu będę w punkcie wyjścia to mi się słabo robi- wiem, że ciężko mi będzie zgubić ten nadprogramowy tłuszczyk. ja kilosy gubię tylko w stresie, kiedy jestem szczęśliwa nie ma bata abym chudła... no chyba, że malutka ze mnie wyciągnie :))) ... chyba będę dużo karmić ;)))))
 
Do góry