reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Żelka hahaha ale się usmialam

Karolka85 30kg? Nie wierze nie widac tego, ze az tyle w tobie siedzi, chociaz porownujac ze zdjeciem z 14 tyg...no to patrze, ze nie jestem sama hihihi ;-)

[FONT=&quot]Mnie najgorzej nie martwia te kilogramy w brzuchu tylko te moje nogi...sa takie grube i takie wielkie, ze ja nie mogę chodzic w swoich legginsach bo mnie w lydki cisna i musialam kupic specjalnie wieksze, ale nie dlatego, ze cisna w brzuch tylko wlasnie w lydki u uda...:-( no i ten cellulit...to mnie najgorzej dobija, z wiekszym brzuszkiem moglabym jeszcze przezyc, bo się spodnie podciagnie, ucisnie, tunike zalozy i jakos to będzie wtgladalo, ale te olbrzymie nogi...a ja tak uwielbiam chodzic w spodniczkach :-(
wiem, ze przesadzilam ze slodyczami szczegolnie przez ostatnie 3 miesiace i polowa kg to sa to wlasnie tony czekolady...
A noz widelec mi sie uda szybko schudnac, ale poki co to ponarzekac musze, wiem, ze sa kobietki, ktore wygladaja o wiele gorzej i wszyscy dookola mnie chwala, ze ladnie wygladam, ze ciaza mi sluzy i ze nie jedna chcialaby wygladac w ciazy tak jak ja, ale ja pamietam siebnie i swoje cialo sprzed ciazy i to jak rewelacyjnie sie z nim czulam, tym bardziej, ze cale zyie bylam "wieksza" i dlatego tak za tym tesknie... ale mimo to niczego bym nie zmienila, bo w koncu bede miala swojego upragnionego syneczka :tak:
[/FONT]
 
Karolka piękna piłeczka,ciesz się nią,bo juz niedługo pozostanie wspomnienie.30kg absolutnie nie widac, może już Ci zeszlo te slynne "10w dniu porodu":d
Mandrzejczuk parę miesięcy i samo zniknie.Zreszta większosc okrąglych babek wygląda o niebo lepiej niz takie bezcyckie suchotniki hi hi.kwestia zadbania a nie dzielenia listka salaty na czworo.a Tobie tego nie brakuje.a cellulit to wymysl przemyslu kosmetycznego :-D
 
Ostatnia edycja:
Jezuuuu a wy dalej o tych kilogramach nagadujecie ?????:-p
I w dodatku te co nie przytyły sporo:-p

zdaje się że jedna miała poród opisać i co????????????????
 
A to my na koniec 39 tygodnia z prawej i lewej strony :)

bb2.jpgbb1.jpg
 
reklama
Do góry