reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

oj dziewczynki dziewczynki!!! Najlepsze odchudzanie to karmienie piersią - przecież dieta karmiących to normalmnie ble a fuj i wogóle, a jeszcze jak dziecko ma skaze to już całkiem ;)
mandrzejczuk weź nie przesadzaj po z Twoim 20 kg na plusie jesteś taka strzała że hioho, to bez ciązy żaden wódz indiański się takiej strzały nie powstydzi !! ;)
bra przy wadze 48 kg to nawet jak przytyjesz z 14 kg to szybciorem zrzucisz, a potem jeszcze będziesz marudzić że zaczynasz spadać poniżej 48 i będziemy Ci musiały diety szukać węglowodanowej na przytytanie :)
ja mam chyba z jakieś 16-18 kg na plusie i mam to w nosie - plan zrzucania kg opracowany - a teraz się obrzeraz ile wlezie bo niedługo makabra i trza będzie jeść papy bez smaku ;)
 
reklama
Dajcie proszę spokój z kilogramami ja mam na plusie...... 30 :szok:
A tu zdjęcia z 40 tygodnia...
P050511_10.23[03].jpgP050511_10.23[04].jpgP050511_10.23[02].jpg
 
Rany dziewczyny ja bym chciała tez martwić się że przytyłam 10/12 kg :tak: ale nie bo ja mam już 18+ i liczę się że do porodu jeszcze ze dwa moga dojść:wściekła/y:
Karolka piękna piłeczka, ciekawe gdzie ty chowasz te 30kg
 
Ostatnia edycja:
Nie ściemniam, dla porównania zdjęcie z 14 tygodnia... jak byłam jeszcze laseeczka i nie mogłam doczekać się brzuszka...
Zdjęcie187.jpg
 
reklama
Do góry