reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
alex Twój brzusio już bardzo nisko...myslę że lada moment będziesz tulić swe dzieciątko :)
mandrzejczuk jak zwykle się powtórze, wygladasz super , brzuszek zgrabniutki
julisia również nie zgadzam się z hipciem..Ty chyba hipka nie widziałas ;) brzuszek idealny.
futrzaczek śliczny krągły brzuszek :)
 
Alex - widać, że maleństwo ma wygodne lokum ;-)
Julisia - zgrabny brzuszek, do hipcia mu baaaardzo daleko!
Futrzaczku - świetna z Ciebie majówkowa mama. A patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że następnego dnia spadł u Was śnieg...
Mandrzejczuk - jak zwykle narzekasz na siebie "grubasa", a zdjęcia oddają zuuupełnie co innego :tak:, bardzo ładnie wyglądasz!
 
Mandrzejczuk Ty narzekasz a jak zwykle przepięknie wyglądasz:)

Julisia
słodkie zdjęcie :)
 
Mandrzejczuk- świetne foteczki ! ślicznie wyglądasz promiennie i szczęśliwie :tak::-)
Julisia- super brzusio i malusia jak z małą dzielnie idzie :tak:
 
mandrzejczuk wyglądasz przepięknie!!! promieniejesz:);-)

julisia super!! śliczny brzusio:) czy to może zamojskie zoo??:p
 
zrobiłam pierwszy w życiu kolaż, niby taka prościzna, ale metodą prób i błędów sporo czasu mi to zajęło...
oto efekt:
 

Załączniki

  • kolaż kopia.jpg
    kolaż kopia.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 71
  • kolaż 2.jpg
    kolaż 2.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
przepraszam, że imiennie Was wszystkich nie wymienię...ale tak śliczne macie te brzuszki, że normalnie aż się popłakałam...bo ja bardzo tęsknię do swojego!!!!
dzisiaj minął "teoretyczny termin"...a ja już trzy tygodnie jestem bez brzuszka...fakt niunia jest obok:) Ale naprawdę dziewczyny cieszcie się ile możecie z tego słodkiego stanu:) tzn na ile zdrówko i samopoczucie pozwala:):):):) bo potem to troszkę jest go brak - do dziś się łapię, że głaszczę tę moją oponkę :p

czekam na kolejne maluszki:)po "tej" stronie brzuszka!!!!
 
Do góry