reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
styna, fajny brzuszek.Ale masz rację jakoś przestał skokowo się powiększać, zresztą chyba u wielu osób tak jest teraz.

Mój wydaje mi się olbrzymi już, dzisiaj mi przeszkadzał jak skręcałam lampę,a wczoraj mąż nie chciał ze mną potańczyć tak jak kiedyś,czyli na przytulańca tylko mnie ciągle obracał i z dala trzymał.Aż sie wkurzyłam i zapytałam co jest "no już się nie mieścisz z brzuszkiem" Kurcze a niedawno jeszcze, z miesiąc temu człowiek był tylko na lekkim wzdęciu.
Jeszcze czekam na chwilę kiedy będzie mi ciężko ubrac buty:-D
 
styna...śliczny brzuchalek!!!!

jaipur.....wy nie miescicie się w tańcu, a my na naszej ulubionej kanapie przed tv :-( (jest waska i długa, i teraz nam pozostaje tylko lezec na dwóch krańcach tej kanapy...buuuu....a przytulaski odpadają :-() a z zakładaniem butów to juz od jakiegos czasu mam problem...;-)
 
Śliczne brzuszki :-)

A oto mój pod koniec 25 tyg.
 

Załączniki

  • IMG_9944.jpg
    IMG_9944.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry