reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

A ja się muszę koniecznie pochwalić, że aby te moje krągłości nie rozrosły się za bardzo gdzie nie trzeba - nabyłam właśnie w promocji karnet na jogę ciążową (za 20 zł na 4 zajęcia - szok), wzięłam od razu dwa, bo tyle można maks kupić a ważne 5 miesięcy to z luzem wykorzystam :)
 
reklama
ja na poczatku podczas brania anty mialam pelne B, po odstawieniu wypompowaly sie do malutkiego B, teraz jest juz prawie D..ale te zyly :szok: z cala pewnoscia i dokladnoscia moglabym je zliczyc...do tego te przecieki...w ciagu dnia do opanowania, bo wkladki w biustonosz i hop ale w nocy kiedy mam luzna koszulke to jest istna masakra...
 
salsera zazdroszczę z tymi zajęciami.... :tak:

ja to bym się na jakieś spa dla ciężarnych wybrała z chęcią:tak::-)
ale miałabym radochę

a jeśli chodzi o piersi.. to mam duuuuże D:sorry:
a mój D się cieszy że to na chłopaka ... hahah
 
Moje też są gorące a najgorsze jest to, że mnie dość często pieką w środku, tak jakbym czuła, że coś się w tych kanalikach przeciska i to bardzo nieprzyjemne jest. Takie jakby chwilowy ogień w środku i jak sobie je pomasuję chwilkę to przechodzi. Ale jak jestem gdzie w ludziach to nie bardzo się da macać po cycach :-D W nocy też ciekną jak oszalałe i tylko codziennie takie sztywne plamy na koszulce :dry:
 
Ha plamy na koszulkach to dopiero będziemy miaaaały jak się zacznie produkcja na całego :-D
A co do miseczek to ja z D wskoczyłam w F a wczoraj kupiłam 75G :szok:co to za rozmiar, jeszce trochę a alfabetu braknie. Więc z chęcią odstąpię. Żeby ten rozmiar był chociaż taki konkretnie sterczący a tu nie sposób żeby takie balony nie wisiały :-(
 
no właśnie alfabetu zbraknie :szok: przeraża mnie to naprawdę zaczynałam od D a kto wie na jakim skończę:/ , a co ciążowych staniczków mamuśki doświadczone powiedzcie jak to jest z rozmiarem powieksza się bo właśnie może warto już takie cyckonosze kupować
 
Ja tam jeszcze typowego do karmienia nie kupuje bo nie wiem kiedy boje balony skończą się nadmuchiwać :zawstydzona/y:
 
Ja sobie tym razem podaruję takie typowe do karmienia, mam jeden.
One są takie mało seksowne, przynajmniej u mnie w sklepach nie ma ładnych tylko takie zwykłe bawełniene. A boję się przez neta kupować bo mi zawsze ciężko dobrać rozmiar. Myślę że dam radę w takim z rozpinanymi ramiączkami, zobaczymy.
 
To widzę, ze mam fuksa, bo moje chociaż pełniejsze wciąż mieszczą się do przedciążowego stanika. Nie muszę na razie kupować z czego bardzo się cieszę :)
 
reklama
mam fotki z sesji :-)
(19 of 46).jpg

(25 of 46).jpg

(35 of 46).jpg
(28 of 46).jpg
 
Do góry