reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

a ja cały czas noszę jeszcze te co nosiłam na samym początku ciąży , choć mój mnie wczoraj zdołował i powiedział że mam już większe cycki niż w ciązy z Vi:sorry:
 
reklama
Dziewczyny - wszystkie brzuszki są słodkie :)

Mój biust stanął w miejscu, z większego A (masakra) wskoczył do C.
Zmierzyłam wczoraj obwód brzuszka na wys. pępka - 92cm.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
weżcie o piersiach nic nie mówcie ja mam już E :/ i mam jeden staniczek w zapasie od kuzynki F w razie gdyby była potrzeba , a pewnie będzie bo to E to tak na styk
 
Witam wszystkich
Dzięki za wytłumaczenie kwestii tygodnia ciąży ja zawsze myślałam że jest dokładnie ten tydzień co suwaczek pokazuje.
Co do cycków moje rosły jak szalone na początku i strasznie bolały w 4 miesiącu jakby przystopowały, aby teraz na nowo ruszyły ale ja się cieszę jak narazie bo narazie jest D a zawsze miałam wrażenie że mam za małe więc mam okazje zobaczyć jak to jest i podjąć decyzje czy będę je chciała powiększyć czy nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry