reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Podsumowanie muszę jeszcze raz dodać coś mi komp nawala
9 TYDZ..jpg12 TYDZ..jpg15 TYDZ..jpg20 TYDZ. (2).jpgZobacz załącznik 317446
 
reklama
Styna brzuszek rośnie w oczach :-)

Dariaa u Ciebie też :)


ja to stanowczo za mało robię fotek i teraz będę M molestować,że częściej ma mi cykać foty!!!!
 
styna chciałam napisać,że mam taki sam brzuszek! Już się ucieszyłam, zanim doczytałam że to 9 tydzień:D na 1 fotce, bo się zdziwiłam ,że on taki potem inny:D:D i niby babka ta sama ale brzuszek inny?
Musze chyba iść spać, bo nie myślę już.

No ale tak czy inaczej brzuszek boski i zgrabny!
 
dokladnie tak jak np. u wisienki jest 22 tydzien i 1 dzien czyli zaczal sie juz 1-szy dzien 23 tygodnia, skonczyl sie juz pelny 22 tydzien i zaczal leciec 23 ;-)

tak jak u mnie jest juz 22 tydzien

a brzusie cudowneeeeeeeeeee
 
No śliczne te wasze brzuszki :-) A ja sie pomierzyła wczoraj i mi przyszło w miesiąc 6 cm w biuście :szok: Jestem załamana. Jak tak dalej pójdzie to ja będę musiała kupic wózek większy, żeby te moje donice wozic.
 
reklama
No śliczne te wasze brzuszki :-) A ja sie pomierzyła wczoraj i mi przyszło w miesiąc 6 cm w biuście :szok: Jestem załamana. Jak tak dalej pójdzie to ja będę musiała kupic wózek większy, żeby te moje donice wozic.

Melia nie przejmuj się ja w Wigilie dostałam dwa nowe staniczki i już są małe:(
 
Do góry