reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Po obejrzeniu tych zdjeć powiedziałam Darkowi, ze dziwię mu się bardzo, ze wytrzymał przy porodzie. Bo ja osobiście widząc jak wychodzi takie coś czarne to chyba bym padła. Darek skwitował to jednym zdaniem ... u Ciebie najpierw wyszła mała pupcia :szok: Nie wiem co to miało znaczyć.
 
reklama
Byłam właśnie w aptece, kupiłam ten kremik ziajka przeciw rozstępom co polecałyście, ale ja nie o tym...
babka się ze mną rozgadała ma 2 dzieci(ta farmaceutka) młoda laska..rozmawiałam z nią o porodzie mówiła że lepiej rodzić naturalnie..bo ona ma porównanie-pierwsze poród naturalny...drugie cesarka....mówiła że w ogóle szybciej kobieta wraca do siebie itp-wiem że ameryki nie odkryła tym tekstem ale to dużo mi pomogło...bo to pierwsza osoba która miała dwa różne porody i tak twierdzi-jestem w szoku..zawsze tak gadają kobiety które rodziły naturalnie, te co miały cesarkę wolą znowu cesarkę..a więc dla mnie wniosek taki..przestać się bać -co będzie to będzie byle wszystko poszło sprawnie bez komplikacji..ale same przyznacie że niektóre z was mają stracha rodzić..
 
..ale same przyznacie że niektóre z was mają stracha rodzić..
jasne że mam stracha i to jakiego :szok: szczególnie po wczorajszym zwiedzaniu porodówki, ech mój M. wyraził się 1 słowem 'rzeźnia' :-( była jeszcze krew na podłodze, bo to świeżo po 3 porodach trafiliśmy.
Byliśmy na wszystkich 3 porodówkach a na jednej leżala jeszcze nasza koleżanka ze szkoły rodzenia tuż po porodzie, i pozwolila nam wejść do siebie. Wyglądała biednie, przyjechala o 1 w nocy a urodziła ok. 18!!! Leżała sobie z maluszkiem /4.5kg/ i go karmiła. Mówiła, że sam akt rodzenia nie był najgorszy, tylko te skurcze straszne bolące i męczące :sick:
Szpital był przepełniony i powiedziana nam, że już dziś nikogo nie przyjmą. Porodówki takie małe jakieś i no nie wiem, ale myślałam że to inaczej będzie wyglądało.\

Ceny:
poród w wannie 350zł, sala 1 osobowa 200zł, reszta bezpłatna
a znieczulenie nie spytałam, ale się piszę na 100%
 
co do porodu w wodzie to wiem że ma żelaznej w w-wie można rodzic w wodzie pod warunkiem ze wanna nie jest zajęta, ja zamierzam rodzić własnie tam i tylko w znieczuleniu,
 
może orientujesz się w kosztach faktycznych porodu na żelaznej, nie moge się niczego dowiedzieć a na opłacenie położnej wg ich cennika mnie nie stać
 
Heh - miał być szpital MSWiA a będzie prawdopodobnie Solec (alternatywa to Karowa)...
Czy któraś z Was ma przypadkiem spis rzeczy które trzeba mieć ze sobą idąc do tego szpitala? Na ich stronie nic o tym nie ma... zastanawiam się czy jak pojadę to dadzą mi jakąś ulotkę? Dodzwonić też się do nich nie można :baffled:
 
Hej Dziewczyny ;-)!!
Zalozylam tu watek bo....
Mam wielka i to bardzo wielka prosbe..:tak:
''Napiszcie wszystko na temat szczepien w Anglii??
Od samego poczatku - urodzenia!!!!:nerd:
Jakie sa platne a jakie nie????
Co potrzeba by zaszcepic dziecko????:confused::confused:
Gdzie sie szczepi niemowleta, dzieci ????
Czy dostaniemy jakas ksiazeczke w ktorej sa konkretne daty ????:confused::blink::rolleyes::yes:
PISZCIE WSZYSTKO CO WIECIE !!
 
reklama
Maja dzieki za linka:tak: super stronka!
A apropo szczepionek, na tej stronce nie widzialam odnosnie wit K, ale ostatnio polozna powiedziala na szkole rodzenia ze odrazu po urodzeniu wstrzykuje sie witamine K. Pozatym polozna ktora bedzie do nas przychodzila napewno udzieli wszelkich informacji, pozatym musisz zapisac maluszka do GP a tam napewno istnieje jakas ksiazeczka i beda mowic kiedy jaka szczepionka;-)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry