reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:sorry:o jejku jaka supppppppppppper strona !!! potrzebowalam takiej bardzooo:tak::tak:!! wielkie dzieki!! a jak z ta witamina K??bo mnie sie pytali czy przez zastrzyk czy doustnie ..?? ja powiedzialam ze chce przez zastrzyk dobrze czy nie ??:sorry:
 
reklama
Dokladnie. Ale na wit K matka muis wyrazic zgode. W sumie na szczepienia tez bo nie sa obowiazkowe jak w Pl
A czerwona ksiazeczke (ksiazeczke zdrowia dziecka) dostaniesz od Health Visitor jak odwiedzi Cie w domku. Popros polozna jak do Ciebie przyjdzie do domu zeby Cie umowila z HV bo czasem zapominaja. Ja musialam sie sama umowic.

Niunia_23 Zapraszam na 'Mamuski z UK'
 
Chyba lepiej. Bo doustnie to raczej ciezko podac takiemu maluszkowi. Moja Marika tez zastrzyk doatala.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry