reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marika - nie wiem jak mój mąż wytrzyma taki widok :D chyba będę musiała go trzymać za rękę cały czas i pilnować aby stał przy mojej głowie bo tak pójdzie "w nogi", zobaczy i ucieknie :-D

Wiesz co Alkmena mój właśnie taki widok zobaczył na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia i powiedział że on chce to wszystko widzieć zwłaszcza, że wie że wcale nie musi patrzeć jak dziecko wychodzi ;-) ale wie że będzie mi potrzebny podczas porodu no i oczywiście on chce pierwszy widzieć małą :tak::tak::tak:
 
reklama
negri - ja mojemu pokazywałam kiedyś juz tą stronę i chyba tego akurat nie chce widzieć :-D (zemdleje albo coś) ale będzie przy mnie cały czas... będzie mnie podtrzymywał na duchu, przetnie pępowinę a potem pójdzie z personelem przypilnować czy dobrze mierzą i ważą jego syna :-) już sie nie mogę doczekać :-D
 
negri - ja mojemu pokazywałam kiedyś juz tą stronę i chyba tego akurat nie chce widzieć :-D (zemdleje albo coś)

No wiesz nasza pani położna ze szkoły powiedziała że panowie po jej szkole nie mdleją podczas porodu więc trzymam ją za słowo ;-) A Maciek stwierdził że "twardym trzeba być nie miętkim" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
mój mąż, wczoraj uciekł z pokoju jak oglądałam:-p :-p
wcale mu nie pokazałam:no:
ale był w szoku......:baffled: :baffled: :confused: :confused: :eek: :laugh2: :szok:
 
Kobiety zawsze rodziły, rodzą i będą rodzić-po tych zdjęciach wydaje mi się to niczym fascynującym-żaden cud dla mnie oczywiście, cesarki umówionej nie mam..mam właśnie na 99% urodzić naturalnie...jak każda...
 
hehe czyli jak? miałam na myśli że po obejrzeniu tych zdjęć,ja chcę mieć cesarkę..bo mnie to przeraziło-ten poród naturalny-rany że kobieta jest zdolna takie .. nie wiem-wydaje mi się jak bym jakieś zdjęcia science fiction obejrzała :szok:
 
reklama
hehe czyli jak? miałam na myśli że po obejrzeniu tych zdjęć,ja chcę mieć cesarkę..bo mnie to przeraziło-ten poród naturalny-rany że kobieta jest zdolna takie .. nie wiem-wydaje mi się jak bym jakieś zdjęcia science fiction obejrzała :szok:



a to dobrze zrozumiałam:-p :-p :-p :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry