reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

reklama
Jeśli chodzi o chysteczki to albo pampers albo Bambino (ale po dłuższym używaniu Bambino na sam zapach tych chusteczek robiło mi się niedobrze) do tego czasami Huggisy.

Jeśli chodzi o pieluchy - przez długi czas używałam pampersów ale mała się uczuliła i zmieniłyśmy na huggisy i jest świetnie. Próbowałam rossmanowskich i takich innych ale mała reagowała alergicznie. Świetne okazały się również czeskie pieluchy z lidla ale niestety mam daleko i tylko od czasu do czasu trafiały do nas.
 
A czy któraś z Was używała jakiś takich "firmowych":-D jak biedronka, champion,plus czy coś w tym rodzaju? Jesteś ciekawa jak te pamperaki się sprawdzają.:-D
 
Bardzo polecam pieluchy dada z biedronki, tak samo jak chusteczki, u nas sprawdzają się od urodzenia. Według mnie sa lepsze od pampersów :) Jaś przesikiwał pampersy, a dada nigdy mu się nie udało :)
 
Bardzo polecam pieluchy dada z biedronki, tak samo jak chusteczki, u nas sprawdzają się od urodzenia. Według mnie sa lepsze od pampersów :) Jaś przesikiwał pampersy, a dada nigdy mu się nie udało :)


Zebrra,a dokładnie jakie? Takie zielone?
Zastanawiałam się nad nimi i nie byłam pewna.chyba za 54 szt płaci się 29,90?
Wolę spytać niż brać w ciemno;-)
 
Ten rozmiar jest w zielonym opakowaniu, ja biorę od 7 do 18kg, ale uważaj bo są też jakieśtam Fitti czy cos w tym stylu i to są takie ceratowe, podobno beznadziejne, nie wiem, bo nie brałam nigdy... Dada dla mnie rewelacja! Brałam też z rossmanna (takie bordowe czy fioletowe), ale były strasznie sztywne i szorstkie. Dada dla mnie są najlepsze, takie mięciutkie i mają z tyłu gumkę, dzięki której lepiej się dopasowują. Nigdy nam nie przeciekły... Naprawdę polecam :)
 
reklama
Ja z Rossmana miałam właśnie te babedream i były ok. Mnie się z Biedronki podobały ale takie różowe nie pamiętam nazwy.;-)
 
Do góry