reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Po dłuższym stosowaniu pampersów DADA,stwierdzam fakt że nie są takie dobre jak PAMPERSA. Trzeba je częściej zmieniać i są twardsze co w cale nie sprawia że są tańsze. Wnioskuję tylko jednym zdaniem:
Dla mnie pieluchy z PAMPERSA są najlepsze.:tak:
(Ale to tylko moje zdanie;-))
 
reklama
witam
my narazie uzywamy huggiesow bo uwazam ze sa najlepsze , ale pampers tez sa dobre, uzywalam bella czasem ale trudniej sie dopasowuja do rozmiaru i jesli sa duze to niestety czesto poboku przeciekaja , niepolecam huggies clasik - niebieskich, sa bardzo malo rozciagliwe i niewygodne , odgniata sie cialko

napewno tez przetestuje te z rossmanna co polecacie bo czesto tam bywam , a obiadki maja tam tanie calkiem :-p
 
Obecnie próbujemy tych z Lidla i jestem zła, dziś w nocy dwa razy przebierałam Julka bo przeciekły.W dzien jest jeszcze ok bo w nocy śpi na boczku. z Pampersami nie zdarzały sie takie sytuacje.Więc jestem tego samego zdania Pampersy najlepsze:tak:
 
na stronie Federacji konsumentów jest test pampersów:tak:
Dużo tego ale pomocne nie próbowałam jeszcze tych TESCO unisex,wypróbuję następnym razem.
Marta dzięki za podpowiedz okazuje się że te które zamówiłam kiedyś na allegro są gorsze wg tabeli od DADA dobrze wiedzieć takie rzeczy.Dzięki
 
Przedwczoraj tatuś kupił chusteczki CIEN sensitive(takie różowe)z Lidla,Teksturą podobne do Nivea(z gąbeczkami),dobrze nasączone i bezzapachowe.80 sztuk za 6,99zł.Jak na razie mogą być:tak:.
 
reklama
Jadę po południu na zakupy i chciałam zapytać czy nie wiedzieć gdzie są teraz promocje na pampersy????:-)
 
Do góry