reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

My już próbowaliśmy te z biedronki DADA i osobiście byłam z nich zadowolona jakość zbliżona do pampersów tylko tak ładnie nie pachną jak pampersy (nie są nawilżane )
 
reklama
Dziewczyny,dzisiaj kupiłam pampersy DADA i tak całkiem szczerze to nie bardzo widzę różnicę. Może dlatego że dopiero jeden pampers został zużyty. Jutro napiszę jak się sprawdzają w nocy. Ale myślę że są ok. A co do chusteczek DADA to prawie od początku ich używam i też różnicy nie widzę.;-);-);-)
 
Zamówiłam na próbę pampersy na Allegro jakieś nie znanej mi firmy i dziś powinny przyjść
35zł paczka 60szt 9-18kg
Podobno jakość zbliżona do pampersów ale czy to prawda to sie okaże, czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Czytając komentarze wnioskuję że chyba nie będzie tak źle.
 
Zamówiłam na próbę pampersy na Allegro jakieś nie znanej mi firmy i dziś powinny przyjść
35zł paczka 60szt 9-18kg
Podobno jakość zbliżona do pampersów ale czy to prawda to sie okaże, czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Czytając komentarze wnioskuję że chyba nie będzie tak źle.
Jak będziesz mogła to wrzuc zdjęcie.I oczywiście prosimy o opinię:-)
 
Nie kupujcie chusteczek Pampers CLEAN&PLAY:no:!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie śmierdzą szamponem i nie da sie posmarowac pupci kremikiem,bo się maże i rozwarstwia:wściekła/y:.Tą serią Pampers psuje sobie reputację.:nerd:
 
Mój maluch ma na nie uczulenie,także na Nivea.:-(Słyszałam że dużo dzieci ma tak samo.zastanawiam się na jaki składnik:confused: Używam biedronkowych DADA,lub tescowych i też myślę że są ok.
 
My tez używaliśmy tych Dada i Tesco i z tych Tesco byłam bardzo zadowolona są super nawilżone a do tego przyjemnie pachną
Odnośnie pampersów o których pisałam to wklejam foto na pierwszy rzut oka wyglądają jak te z biedronki ,dodatkowo maja przy rzepach rozciągany paseczek jak w pampersach.Nie sprawdziłam jeszcze ich chłonności zrobię to jutro w dzień bo na noc zostaniemy jednak przy pampersie nie chcę w nocy nie miłych niespodzianek i przebierać synka( i tak wystarczająco mało śpi.)
pic0006qb1.jpg
pic0004nj8.jpg
 
reklama
Do góry