reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

reklama
Buziaczku-ja smaruje teraz linomagiem z cynkiem zamiast sudokremu i widze ze poprawia sie skora u Malej,bo tez zrobily sie jej malutkie krosteczki na jednej stronie w zalamaniu.Wydaje mi sie ze to dlatego ze nie zawsze czekalam az skora wyschnie i nakladalam zaraz krem...nie weim a moze dlatego ze chusteczki zmienilam...
 
My wczoraj szczepiliśmy się Infanrixem IPV+HIb. Dzisiaj Krzysio cały dzień bardzo "małomówny", temp. 37,5 C. Drzemki w dzień kończył się po 20-30 minutach płaczem chociaż zwykle śpi 1,5 godz. Mam nadzieję że jak dzisiaj w nocy się wyśpi to jutro będzie znowu moim rozrabiaką :tak:.
 
A my wczoraj bylismy na drugim szczepieniu Infarix'em i Rotarix'em i tym razem był bardziej marudny i ciągle prawie był przy cycku. Poza tym ok :-) Teraz do listopada czekamy na nastepne szczepienie :tak:
 
Na te krosteczki dobry też jest nadmanganian potasu, woda powinna byc lekka różowa. Przemywam małemu co kilka dni i się nie pojawiają :)
 
Dziewczyny przy chorobie mały miał straszną pupke.Po lekach robił zielone i miał całą speiczoną. Odstawiłam sudokrem i przez 3 dni uzywałam tormentiolu, pupcia wyglada jak po urodzeniu.
 
Mam pytanie do Dziewczyn z UK, kiedy macie albo moze juz miałyście 3 szczepionke dla dziecka?Nam przysłali list,ze dopiero w połowie stycznia,a po ostatniej wizycie mowili nam,ze bedzie po 6 grudnia.
 
Kiedyś w sklepie zastanawiałam się jakie pieluchy kupić. Zawszę kupowałam PAMPERSY,i zastanawiam się czy jeszcze są jakieś lepsze. Jakie Wy kupujecie???
 
reklama
polecam rosmany, wydaje mi sie ze sa bardziej chlonne. My uzywamy na przemian rosmanów i pampersów, zalezy w jakim sklepie jestesmy ;-)
 
Do góry