reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla moworodka

reklama
Rozwiązanie
Poczytaj blog srokao. Tam dziewczyna porównuję składy kosmetyków. Bambino w tym zestawieniu słabo wypada. Emolienty tylko jak jest potrzeba a nie na codzień. A na początek wystarczy sama woda.
Najlepiej jak najmniej kosmetyków, dopiero jak będzie trzeba to lepiej dokupić. Teraz na zimę to krem do buzi najlepiej bez wody i coś do pupy - ja lubię zielony linomag, ale to trzeba sprawdzić co najlepiej pasuje. Można po kąpieli użyć balsamu, oliwka moim zdaniem jest za ciężka dla maluszka. Do mycia używałam żelu, ale mydełko typu bambino też może być
 
Tak jak już wyżej koleżanka napisała, jak najmniej kosmetyków. Ja do kąpieli używam mydełka bambino a balsam z emolium lub z musteli. Na pupę bepanthen.
 
Ja od początku używałam emulsji do kąpieli Emolium i takiej samej emulsji do ciała bo mój synek miał bardzo delikatną skórkę a Emolium każdy polecał. Niestety u mnie się nie sprawdziło później zmieniłam na kosmetyki Oillan i jestem bardzo zadowolona. Na pupe gdy już jest zaczerwienienie to polecam Sudocrem.
 
Do góry