reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Hejka. Pogoda nas nie rozpieszcza.Nad ranem burza do południa deszcz.Teraz wszystko schnie więc po obiadku uciekamy na dwór.
Mateuszkowa, Alusia gratuluję spadku wagi! Brawa dziewczyny:)

JaiKropeczka
tu w Gdyni jest syf a nie woda, nie wiem jak w innych miejscach.

Editek miłego wylegiwania się na plaży :)
 
reklama
witam,
my w nocy mieliśmy taką nawałnicę, że chyba w dzieciństwie odtatnio tak wiało i lało i waliło piorunami:szok: Aż Maks się obudził i ze strachu trząsł się jak osika:baffled: Lało mi się z dachu, musieliśmy michę podstawić i znw ten cholerny komin sąsiadów przeciekł i znów czarna plama jest:angry: ja zwariuję nooooo.
Do tego dopiero iod 4 nad ranem prąd nam włączyli więc byliśmy na działce bo co tu robić z dziećmi:baffled:
A wczoraj też na działce, potem babington z Miłoszem i rower z Olką - zaznaczę, że musiałam koło niej biec bo ona sama jedzie ale czasem nie wyrabia na zakrętach - także biegłam z nią i zaliczyłam oprócz agrafki, abs, stepera jeszcze jogging 10 minutowy i nawet ani kolki ani zadyszki - masakra sama w szoku byłam, tylko spocona za przeproszeniem jak świnia wróciłam i od razu do wanny wskoczyłam:tak:

A ile ważę to nie wiem, założyłam sobie że do urlopu zgubię jeszcze 2 kg ale co z tego wyjdzie to nie wiem:-p
 
Kropeczko tylko ja nie mam radykalnej diety :-D:-D poprostu jem mniej... nie jem wogole słodyczy i nie pije coli (kiedyś potrafiłam wypić 2 l dziennie :-)) chociaż wczoraj sobie pozwoliłam na ciastko a co ? :-):-) Tylko że zaczełam sporo ćwiczyć bo i na rolkach jeżdze i krece hula hopem i agrafka no i jestem samotną matko co też daje mi popalić :-) z efektem jojo nic nie zrobie bo nie bede go miała :-D:-D zawsze na początku waga szybko leci a potem się zatrzymuje albo leci bardzo mało ...

Mateuszkowa dzieki ale jednak nie pojechałam za to kupiołam sobie Matiza :-D:-D:-D Deawood Matiz z Gazem LPG !sprzedam TANIO! Racibórz • Tablica.pl dokładnie tego !!!

Gaja to trzymam kciuki :* a co do dachu i przeciekania to nieciekawa sprawa. U nas dzisiaj bedzie burza bo duszno i ciemno się zrobiło chwilke temu :)

Editek odpoczywaj odpoczywaj ;* a gdzie jesteś dokładnie? :) bo chyba przeoczyłam :p
 
Witam :-)
Wypad się udał, wypad się udał i to na tyle dobrze, że rano byłam dętka ;-)
Wypływałam się za wszystkie czasy - to i kalorie spalone.
Burza w nocy była, ale nie było źle bo szybko przeszła.

Alusia, Mateuszkowa gratuluję spadku wagi
Alusia fajnie, że masz nowe autko.
Editek udanego wypoczynku i pogody
 
Gaja waga na bank zleci maratończyku Ty!! :* i nieźle popadało u Was! u nas sie zbiera ale co tam! jutro pewnie przekroczy 40 stop :/ :/ dziecko mi sie wykańcza, dziś mu basen rozłożyłam w pokoju :cool:
Ala super , że autko już jest :-) a dziś ja longera zjadłam w kfc:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale tak mnie ssało aż wywracało mnie z glodu bo tylko bób zjadłam za caly dzień i 2 kromki o 7, a tu seksik z mężem a tu weider :p a zaraz hot dogi..no ale to na finał mistrzostw..:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jolek a jak twoje ćwiczenia?? :-)

Edysiek
pogoda sprzyjała plażowaniu :D pewnie już jesteś murzynka, co?;-)

kupiłam sobie dziś nowy depilator, prezent na roczek dla syna i jakies tam zakupy wszystko sie pokończyło jak zawsze! cala chemia zawsze w 1 momencie :cool::cool: proszki, nie proszki, srajtaśmy, wszystko i 300 zł nie moje :cool::cool::cool::cool:
 
miałam dziś nie ćwiczyć ale kurcze pomyślałam sobie, że jutro idę do tego szpitala i 3 dni nie będę ćwiczyć bo i jak to przed chwilką skończyłam ćwiczenia, od razu musiałam się wykąpać taka znów lepiąca od tej duchoty:baffled: ja tylko mam nadzieję, że jutro będzie miejsce dla mnie żebym mogła być z Olką bo to w innym mieście i nie dam rady jej samej jakby co zostawić:baffled:


Dorka znając ciebie po hot dogach z 0,5 kg mniej będziesz mieć:-p
 
Witam :-)
Mateuszkowa opalona jestem, ale do murzynki mi daleko :-p No ale do końca lata daleko ;-)
Gaja oby było miejsce dla Ciebie i ogólnie żeby wszystko dobrze poszło i żebyście mogły szybko wrócić do domu.

Ja dzisiaj zawożę Angelę do moich rodziców, niech sie dziecko trochę odchami w mieście ;-) Chce zostać do końca tygodnia, ale zobaczymy jak to będzie.
Jak wrócę to może jeszcze zajrzę przed pracą.
 
Dzień dobry ;)

Gaja trzymam kciuki żeby miejsce było dla Ciebie ;-) żeby wszystko poszło tak jak chcesz :*

Edysiek a daleko Twoi rodzice mieszkają od Ciebie? :-) miłego dnia w pracy :*

Mateuszkowa a zakupy tak wychodzą ;/ mi się też chemia pokończyłam i czekam na kase od Pana Męża ...


A moje starsze słoneczko ma dzisiaj urodzinki :-D:-D 3 latka i właśnie ide mu upiec muffinki :-D:-D
 
jeju jeju. : D Cześć! :tak: Tak ostatnio często wchodzę, że potem już nie chce mi się nadrabiać. :shocked2: I mam zaległości. :-( W ogóle ostatnio mam jakieś takie dziwne gastro. Ciągle coś miele w buzi, a co dziwne ważyłam się ostatnio u koleżanki i 63 na wskazówce mi pokazało.. Jakiś cud, bo prawie nie ćwicze ani nic. Muszę się trochę wziąść za siebie bo i tak jem jak dzika gazela jakaś, pochłaniam wszystko nie ważne która godzina ja i tak siedze w lodówce. :p A i w piątek miałam egzamin wstępny którego nie zaliczyłam. :-D Łatwiej by było gdyby była jedna poprawna odpowiedź wszędzie a nie czasem 2 albo nawet 3, gubie się i zawsze czegoś nie zaznacze. Ehhśś.. :wściekła/y: Maksio ostatnio znów miał zapalenie oskrzeli, i wczoraj też dostał temperatury 38.8, biegunke. Ale jest już ok. Na szczęście. :shocked2: I ja się leczę też, paskudne choróbska. :crazy::crazy:
 
reklama
dzień dobry :D

odgruzowałam mieszkanie własnie, mycie okien, pranie firanek, zasłon i takie tam..wylałam sobie odplamiacz i domestos na ręce no i skóro żegnaj:confused2::confused2::confused2::confused2:

Gaja a widzisz i jest 0,5 kg !! ale więcej :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:psia kość.. :/ no cóż..za to teraz sprzątałam na wysokich obrotach od godz 8 i leje się ze mnie! i &&& za zabieg! :* daj znać co i jak

Edysiek no to wolna chata, co?? :D jak ja wychodze gdzieś sama z mężem to zapominam , że mam dziecko :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ala STOOOOOOOOOOOOOOO LAAAAAAAAAAAAT SSTOOOOOOOOO LAAAAAAAAAAAAT !!!! buziaki od cioć z BB :-)

Toxi no jesteś! &&& za to żeby te wasze okropne choroby się wreszcie skończyły! a egzamin zdasz, spokojnie :-)


edit: własnie piekę ciasto z rabarbarem :d mniam mniam
aa..i polecam bardzo gorąco wybielacz ariel w płynie! miał maż na 5 swoich ubraniach dziwne plamy, niektóre od pół roku, nie chodził w tym wiadomo ale po domu zdarzało mu sie a więc prane dosyć często a plamy zostały..niby to tłuste, niby nie, nie wiadomo skąd! a ten wybielacz wszystko usunął! takie poprane, poprasowane! super :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry