reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

ale Wam zazdroszcze tej wody kurka.. zabierzcie mnie ze sobą :rolleyes:
mnie przez to niejedzenie dopadła chlebofaza.. tak, dokładnie.. toż to znowu chleb i chleb jem:baffled: teraz 3 mini kromki bo z początku chleba przedtem 2 ze starego więc większe :/ kurdeeeeee..

Edyśku pogody!!! ja patrzyłam to jutro burze mają być a my mamy imieniny siostrzenicy meża na działce :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Edysiek dobrej pogody :D ja jutro rozkladam z siostra basen bo dzisiaj przyjechala i bedzie do wtorku :D no i jutro przyjezdza chrzestny Jasia pieczen juz zapeklowalam jutro pokroje na sałatek warstwowa i spokoj :D aaa i jeszcze tego 3bita zrobię jako tort :D

Mateuszkowa ją tez kiedys tak miałam i jadlam ten zwykly jasny chleb :/ no ale jak masz ochotę to co zrobisz? Ją dzis zjadlam małego hamburgera z Mc Donalda :/ 280 kalorii niepotrzebnych ale co zrobic?
 
Edysiek udanego weekendu i złowienia rekina życzę ;-):-D

Mateuszkowa no to se pooglądałam :(:(

Alusia no to imprezka jak się patrzy będzie:)

U nas też ciepełko. My zaliczyliśmy popołudniu plac zabaw. Widzę Igor już śmielej do dzieci podchodzi.Jeszcze nie ma szału ale widziałam dziś postępy.
Ja wychodząc z piaskownicy potknęłam się i uderzyłam paluchami u nogi w dechę, myślałam że się posikam z bólu. Zacisnęłam tylko zęby żeby nie krzyknąć. Teraz mam sinego, spuchniętego palca. M mnie straszy pogotowiem bo nawet dotknąć nie mogę :(
 
Witam sie
Przyznaje bez bicia nic nie przeczytalam hehe
slaby mam zasieg chociaz net bezorzewodowy ale z telefonu lapie
jakos
jest super pogoda lux maly siedzi w piachu ciagle heh
a moja dieta ojj marnie pozdrawiam was i z gory przepraszam za bledy:-):-)
 
witam,
ćwiczenia zaliczone choć jakos sił witalnych mi brakło bo zaduch okropny - dziś na działkę spadamy - zabieram kostium :szok: hehe
 
hej :D
żyje :D
wróciłam po 1 wstałam po 6 :D wyspana jestem
kolega P ( pan P ) zmalał u mnie strasznie, ale był nowe kąski i teraz se wzdycham hahahahahahaha :D

u mnie juz 34 stp ale w słońcu :p
buziaki!!!!!!!
 
Hej Kochane :-D:-D
Ja też uciekam na weekend bo dziisaj goscie a jutro chce jechać z siostrą (rodziców autem ooooo masakra) gdzieś nad wode albo na basen.
Mateuszkowa może będe w Krakowie :-D:-D a co do wzdychania to wzdychaj wzdychaj :-D:-D

Miłego weekendu i do pisania w poniedziałęk :-D:-D
Ale jutro rano napisze Wam wage i wymiary :-D
 
dzień dobry :)
No to Ala czekamy, aż powali nas z nóg. Może Ty będziesz dla mnie w końcu lepszą motywacją.
Ja mam od dziś @ :wściekła/y: uwielbiam, w taki upał... dobrze, że mam tylko 3 dniówkę.
Dorota napatrzyłaś się i zbrzydł Ci? hahahaha! dobre... u mnie 28 st w cieniu, Bartuś wstanie, spadamy pod pergolę, tam mamy zacieniony skwerek na leniuchowanie, a u mojej mamy Szymek już tydzień temu napełnił basen (pojemność 4000 litrów, szkoda że niski na 60 cm) ale wczoraj zaliczyłam pluskanie się z nim, więc fantastycznie chłodzi.
Gaja no przydałaby mi się taka asertywność jak u mojego i Twojego chłopa... co z tego, że jestem wyszczekana, jak czasami dobre serce mam i odpuszczam gryząc się w język, bo nie chcę nikomu przykrości robić :baffled:
Jolek jak palec? lepiej? czy lepiej nie mówić? miałam Ci wczoraj pisać, że tu obowiązuje pewna lojalność :tak: i każda z nas ma rodzeństwo i nie zdradzamy się nawzajem, bo siostra czy brat ważniejsze od nas :-D wygłupiam się oczywiście.
Ty chyba możesz się chłodzić gdzieś nad Bałtykiem, co??? zazdroszczę! nie jestem miłośniczką gór, zimą tylko jeżdżę na narty, ale gdyby mi ktoś zaproponował przeprowadzkę - nie zawaham się ;-)
Edysiek i Editek plażują...
a Aga? Motylek?
a Jol@? nie mów, że znowu pada...
 
Hejka. Palec trochę lepiej więc to raczej nie złamanie a tylko stłuczenie.Odpuszczam sobie pogotowie.

Duchota dziś straszna ale i słońce co jakiś czas ucieka. Zdążyło nawet niedawno pogrzmieć więc zobaczymy jak nam się popołudnie ułoży :/

JaiKropeczka nie chłodzę się w tej syfiastej wodzie. Chodzimy z Igim na plażę na plac zabaw bo mamy nie daleko,ale do wody nie łazimy.

Udanego weekendu kobitki
 
reklama
No wyobraz sobie Izus,ze tak :crazy: w czwartek nagle z 15 stopni bylo 30 ...w piatek od rana niesamowita duchota i tak o 15 :00 burza na maksa ,huragan normalnie ,ale po burzy zamiast wyjsc slonce to gdzie tam...siorbilo do wieczora :wściekła/y: no a dzisiaj od nowa zimno :baffled: tzn. zimno jakies 17 stopni no ale w porownaniu z waszymi upalami to zimno :-D

I tak o...siedze w domu i sprzatam .........ostatnio na okraglo sluchalam zboczonej piosenki Bogini Seksu - YouTube i dzisiaj rano mi sie az chlopa zachcialo :-D ledwo oczy otworzylam to mi dudnila ta melodia w glowie :sorry2: eh...glupia jestem ,wiem :-D

Tez udanego weekendu kobitki.

edit.
Jutro mam gosci z polski dziewczynki to caly nastepny tydzien mnie raczej nie bedzie...mieli byc w poniedzialek ale jednak beda jutro.
To musze tylek teraz spiac i posprzatac a taaaak mi sie nie chce :rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry