reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Dorotka to sobie kupie to waniliowe bo ja to wogle mleka niet:no: nie lubie ale zawsze to lepiej wypić niż zjeść zwłaszcz teraz heh

Edysiek ja piłam ale to było dawno i tez nie dośc że właśnie miałam mnóstwo syfów to jeszcze pociłam się jak dzika świnia, ale może to dlatego,że organizm się oczyszcza niewiem.

Alusia no ja tez zaraz idę robic agrafkę heh i co nieco sprzątnąc:-)

Gaja oj jak ja bym chciała żeby mmi się nogi nie zacierały a tak to tylko spodnie mi pozostają albo jakieś rybaczki i muszą być za kolano ale wzięłam się za agrafkę i i tak juz widzę efekty:-) Ale ten fajny i stanik się ładnie układa.

http://allegro.pl/stroj-kapielowy-sexy-bikini-pushup-5kolor-38-m-i2435407698.html A ja właśnie ten w paseczki u mnie znalazłam w sklepie po 69 zł al emuszę go zmierzyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edysiek pije ocet dwa razy dziennie ale problemów z cerą raczej nie mam ... jedynie co to czuje zapach octu od siebie. Hmmm nie czuje potu tylko ocet ;/
A co do toalety to mam straszny problem i nie wiem już co mam robić ... nic mi nie pomaga ;/ kupiłam sobie ten Alax i nic ;/ jogurty,kefiry,śliwki,kapusta ;/ nic mi nie pomaga ;/ ;/

Gaja fajny ten strój :) ja chyba nie będe już mogla załoożyć normalnego bikini bo mam straszne rozstępy na udach ... A co do sciskania to musiałąbyś poprostu zobaczyć podobny w sklepie i przymierzyć :))

Editek to tak jak ja... upał nie upał a ja spodnie albo rybaczki bo mi się uda ocierają i bolą strasznie ;/
 
no właśnie szkopół w tym, że u nas sklepów ze strojami jak na lekarstwo tylko jeden znam Triumpha:baffled: No cóż może w Pile coś znajdę kiedyś tam:-p
 
Dziękuję dziewczyny,byliśmy na to mniej więcej przygotowani - dziadek już wczoraj z trudnością oddychał, w ciągu 2 tygodni zanikał w oczach i się szybko pozbierał z tego świata :-( przykre uczucie bo widziałam go 2 dni temu i się serce kroiło, no i teraz kroi jak widzę mamę :-( już wczoraj płakała po kątach - chyba nie chciała pokazać,że jest aż tak źle albo sobie nie radziła sama :-(
 
Alusia kup sobie xennę extra koszt około 6 zł bierzesz dwie tabletki przed snaem tzn, ja jak biore to tak koło 20 i rano o 6,7 idę bez problemu i nie musze się martwić że mnie gdzies zlapie w niodpowiednim miejscu:-)


Gaja no w Triumpfie to ceny załamka :baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej hej hej !

Dorotko, ja mam prawie 500 pytań, ale dużo jest takich samych inaczej sformułowanych. Ale jakoś jakoś daje rade, chociaż uczyć jeszcze się muszę. Ciężko mi ta teoria wchodzi. Z jazdami myślę, że nie będę mieć problemów bo jeszcze kiedyś jak P. był to mnie uczył jeździć.

Alusia, ja strasznie tęsknie. Za moim mieszkankiem i w ogóle. : D W sumie mogłabym nie tęsknić i cieszyć się tym, że co sobote gdzieś wychodzę, ale to nie ten czas już, fajnie pięknie, ale najlepiej mi jest u siebie w domu. : )

Jeszcze do tego wszystkiego pan bułgar mi tyłek zawraca non stop. -,-

Iza, ja wage zaktualizuje po powrocie do niemiec bo wagi nie mam. : D


Jestem tak mega głodna, jeszcze nic nie jadłam, wstaliśmy o 9, Maksio ma katar i kaszel i dziś wreszcie sobie odespał, a chce ćwiczyć tylko po samej kawie, bo lepsze efekty. Nie mogę się zebrać. : D


Motylku, przykro mi. :(
[*] Ja w styczniu też straciłam dziadka. ;(
 
Dorka ten pierwszy super i cena względna a ten w kratkę odpada bo wydaje mi sie , że biodra mi by powiększył wzór:sorry2:
A my jeszcze w domu, dopiero Miłosz do szkoły wyszedł więc pomału się będziemy zbierać do wyjścia:tak:
 
Pozumbowałam sobie pół godzinki, potem 8 abs zrobiłam i od razu lepiej :-) Włączyło mi się pozytywne myślenie.
Stwierdziłam, że muszę nieco zmienić swój sposób jedzenia a będzie lepiej. Jeść tak jak kiedyś mniej a częściej. Bo tak jak w tym tygodniu jadłam tylko 1 śniadanie (musli z mlekiem) to potem dopiero obiad i to dużo bo byłam już głodna (a wcześniej jadłam tez drugie śniadanie - coś lekkiego). Musze robić mniejsze przerwy między posiłkami, dorzucić jakieś przegryzki i nie napychać się potem tyle.
Jednak nie będę rezygnować z pewnych rzeczy, niech sobie będą w weekendy grille i piwko, byle w tygodniu było dobrze to jakoś to będzie.
I postaram się więcej ruszać, chociaż ze 2 razy w tygodniu. Może jakoś znajdę te godzinkę.
Daję sobie 3 tygodnie i zobaczę jakie będą efekty, bo za tyle zaczynamy urlop :-)
 
reklama
Motylku bardzo współczuję i przesyłam kondolencje. Trzymaj się, myślę o Tobie ciepło.
Aga! to i Ty się dołączasz do konkursu? nooo... nagroda już będzie na 6 części podzielona, dobrze, że Editek tatara nie lubi ;-) teorią się nie przejmuj, zdasz, zdasz. Nie wiem jak teraz się egzaminatorzy spinają, ale w moich czasach wyczynem było zdać jazdę. A te 500 pytań będziesz umiała po jakimś czasie jak wiersz.
Edyśku zazdroszczę zumbowania.:tak: mnie przeszła ochota, jak tylko zobaczyłam w jakim humorze wstał zwleczony prawie siłą Szymek o godzinie... 11-stej :wściekła/y: za to wieczorem pójdę się przelecieć :-p na spacer :tak:
Dorota a co to za zwierzątko sobie wynalazłaś do suwaka??? :szok: większego nie było...? :-D
Żaneta ja też na Twoim miejscu zrobiłabym jak dziewczyny radzą: zmierzyć, sprawdzić producenta, poszukać na allegro. Niestety często pięknie/ładnie wygląda wszystko na zdjęciach, modelkach podrasowanych photoshopem.

Próbowałam kiedyś (z pół roku temu) znaleźć jakieś skutki uboczne picia octu i niestety było tego tyle co kot napłakał. Czytałam o wielu negatywnych konsekwencjach, jak coś znajdę, to podrzucę, sądzę natomiast, że producenci tego specyfiku dbają o to, by właściwie wypozycjonować strony promujące produkt. Te o skutkach ubocznych są zakopane pod ziemią, trzeba szukać i szukać...
 
Do góry