reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

jestem i ja na chwile, mecz cos nudnawy :baffled: a poza tym tak mni boli blizna ( po porodzie ), że zwijam się jak nie wiem, jeszcze tego nie było, zeżarłam ibuprom ale mało co daje, buuuuuuuuu...

czuje sie grubo i do tego moja cera PADŁA ( nie, nie powstanie po pałerrejdzie :nerd: ) wszystkie czekolady "wychodzą" na wierzch.. ,żeby było mało to zjadłam dziś pół kolejnej:angry::angry::angry: cholerka co sie dzieje, tak mi dobrze, szło i nagle taka rezygnacja :no: może to ta pogoda, sama nie wiem ?! leje cały dzień. biegać nie mam jak, mam nadzieje, że jutro pójdę i że jak pobiegam z tydzień ( codziennie ) to waga ruszy i mój brzuch też, bo zmieniłam się w śmieciarke jedzeniową i nic już mnie nie motywuje :no::no:




Butterfly ale masz wąską stope - pozazdrościć ;-) butki ładne nie bałaś sie kupować przez all ? a jakby rozmiar się nie trafił ? ( bawienie się w odsyłanie itp. to nie dla mnie.. )
 
reklama
Dorka to moje akwa:

DSC_0003_01.jpg
 
super :-) a co to takie zielono-niebieskie na środku ???? w akwarium czy poza nim? :-)rybki dokupujesz jeszcze? glonojada i suma?;-) ( jak dla mnie standard + welonki ;) i głupiki hehehe ;) )
 
Dorotka to z tyłu to tło akwarystyczne, obecnie mam 2 kiryski i 3 mieczyki, będa jeszcze 4 krewetki i z 5 danio. Typowe akwa towarzyskie:tak: Glonojada niet bo rosną duże a ja mam akwa 45 L i welonki to np zżeraja rośliny więc odpadają
 
witam,
dziewczyny wy sie normalnie oprzyndalacie z pisaniem ;) żebym ja nie miała z rana czego czytać?:confused:

Butterfly a propos butków to ja wczoraj wylicytowałam 2 pary - uwaga - za 31,50 :-p z przesyłką wyjdą jakieś 45 zł:tak: cieszę sie bardzo, widać mój rozmiar (41) nie tak bardzo chodliwy:-p
 
hej hej. : P

Edysiek, to tak nie do końca babcina kuchnia, bo tam głównie ciocia gotuje, ale oni wszystko mają swoje, masło, mleko, sery, mięso, jajka, wszystko! i do tego jeszcze jak gotują to tłusto. Ziemniaki polewają tłuszczem i mięso jak smażą to wygląda jakby się w tym topiło. : D Lubie tak, ale tyłek potem rośnie i rośnie. : D

Dorotko, ja z tego zimno małemu ubierz go to co chwile żarty sobie robiłam, ale z tym jedzeniem to ehśś.. kiedy gdzieś jade do daje mu obiadki ze słoiczka żeby nie bawić się w gotowanie, a przecież nie rozgiźdam mu kotleta z ziemniakami z ogromną ilością tłuszczu tylko po to żeby zadowolić kogoś. xD Masakra. : D Ale i tak fajnie było. : D


nie chce mi sie cwiczyc
 
dzień dobry:-D

jutro ma być 28 stop. więc czekam :-D:-D:-D:-D


Gaja... Alusi nie ma :confused::confused::confused::confused: Iza okazyjnie wpada :sorry2: ... nie ładnie, nie ładnie..
 
reklama
Do góry