reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Butterfly hahahaha fryzura jak u mojego syna ----->Zobacz załącznik 475000 chociaż troche mu oklapły hehehehe ;-)

Iza u mnie truskawki po 7 zł ale teraz to nie wiem jak po nie kupowałam..hmm .. współczuje Twojej mamie, ale jak sama piszesz-jak odmówić? jestem pewna że u mnie powtórzy się sytuacja z moim bratem tyle, że oni już planują zamieszkać z moimi rodzicami ( 39 m2 oł je.. na 4 osoby, nic ich nie przymusza do zamieszkania TAM tylko oni sami.. ) mieszkania szukać nie będą-BO PO CO, a dziecko jak będzie to ja już ręce umywam, takich dwóch leniuchów jak oni to nie widziałam i tyle.. co do teściowej brata hmm.. panisko wygodne.. no ale.. nieobecność nadrabiasz ale zaraz pewnie wyprujesz na działkę i tyle będzie :p znowu pare dni posuchy ;D

Ala kopnę Cię w doopala to sie ogarniesz :p nie szukaj wymówek tylko pisz i spowiadaj się !!!! :D


edit: aha pomalowałam płotek-1 str zaraz druga :D mąż se poszedł na reh a ja sama z demonem - z synem - nie śpi od rana BO PO CO !! arrhhhhhhhhhhh..
 
reklama
Motylku zazdroszczę. Mój B. namawia mnie jeszcze na kawałek batonika, albo i pół, bo... lubi mi sprawiać przyjemność :-) szkoda, że tylko chwilową.
Krzywo patrzył tylko wtedy, jak pożerałam ciasto z truskawkami w ubiegłym tygodniu, ale to z zazdrości o nie.
ALUSIA!! strzelają korki od szampana z okazji Twojego powrotu :tak:
Zepsuła mi się waga :wściekła/y:okazuje się, że ważę 0,5 kg mniej, niż przed prysznicem, 20 minut temu.
Ważę też 5 kg mniej niż wczoraj.:dry:
A wczoraj rano ważyłam 4 kg więcej, niż na wskazówkowej, tj. 78 kg...dziś na szczęście schudłam do 69 kg :-D:-D:-D zakupy na allegro...dobrze, że waga z Katowic, w pn pójdzie do reklamacji.
A może ją zostawić jak pokazuje te 69...??????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D



edit:
Dorota :tak::tak::tak: spadam na działkę jak Bartuś się wyśpi, jestem walnięta na punkcie kwiatków, część oddałam mamie, kupiłam nowe...:zawstydzona/y: ciągle gdzieś grzebię w ziemi jak kura, szukam sobie nowych zajęć, i nawet głodna tam nie jestem, mogę pracować po 5-6 godzin, tylko wody jak wielbłąd potrzebuję...zrobię Wam dziś kilka fotek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Iza zostaw hahahah tylko, że jak schudniesz poniżej 69 to może nie pokazać :D :D :D ja sie wyleczyłam z codziennego ważenia..wreszcie..
 
Mateuszkowa haha, dobra fryzura :szok: mam taką samą :-p i na razie jej nie zmieniam hahahaha :shocked2: bo i po co :-p nikt mnie nie widzi w domu to sobie mykam w piżamce :-p

JaiKropeczka
no niestety mam przerąbane z moim chłopem bo mnie pilnuje co jem i czy podjadam słodkie a jak zauważy to mam kazanie jak w kościele :-p i wie jak mi dokuczyć zawsze za karę chwyta mnie za sadełko to wtedy mi wstyd hahaha :-p
 
Hejka:-)
witam się na szybciutko zeby nie bylo;-) i uciekam do urzedu zlozyc wniosek o dowód osobisty ehhh... ma się wreszcie te 18 LaT :-D:-D:-D odezwę sie napewno po powrocie :-).

Mateuszkowa fryz Matiego świetny:-) i jaki z nigo duzy chlopczyk

Gaja butki fajne właśnie wczoraj mierzyłam podobne w ccc ale nie kupilam chyba pojadę i kupię bo widze że fajnie wygladają na nodze na zdięciu Butterfly super.

Alusia no wreszcie kooopppp...!!!! Mam nadzieję że zostaniesz juz No!:-):-D


Reszte nadrobie później no to spadowywuje ;-)
 
ja sie wyleczyłam z codziennego ważenia..wreszcie..
A ja najpierw zaraziłam się nim od Ciebie, bo też nie ważyłam się częściej niż raz w tygodniu, a teraz obiecam sobie nie włazić, zobaczymy ile wytrwam.
Motylku żeby i Tobie było łatwiej, dziewczyny piszą do mnie Kropka, możesz też: "." :-D albo Iza :-)
 
Iza jak to ode mnie ? :D hahah ja miałam taki czas , że ważyłam się po 20 razy na dzień :cool:porażka a teraz ? teraz mogę i tydz nie ważyc się...ale muszę się odchudzac na nowo bo przestałam :cool::cool:

Editku 18 ty nasza! haha :D , a Mati fakt, duży toż to 83 cm ;-)


ja wczoraj mojemu małemu kupiłam basen na wyjazd i oczywiście bawiliśmy się w dmuchanie :p ( basenu ) powiem, że płuca mam dosyć pojemne ;-) jeszcze jakieś inne akcesoria trzeba kupić, nie wiem czy jakis parawan na plaże ??:confused:
Zanetko a ty kiedy będziesz i gdzie dokładnie bo nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
niech będzie KROPKA albo tak i tak :-p kurde, u mnie pogoda coś się nie popisuje ... jest nie za superowo :dry: no i już się stresuję wizytą a gdzie tu do 17;20 ... Postaram do was się odezwać późnym wieczorem albo jutro z rana i zdam relacje , bo jeszcze obiecałam wpaść do siostry (mieliśmy zostać tam na weekend) ale musimy jechać zrobić samochód bo poszły tuleje pływające i strasznie tył hałasuje no i cholera wie kiedy się urwie czy coś :-p a po niedzieli muszę jechać załatwić kilka spraw i nie daj Boże coś mi się stanie :-p przy okazji spotkam się z moją ulubioną "przyszłą teściową" kurde muszę jej luknać za butami bo obiecałam,że kupie jej podobne do moich coś jak ma gaja na zdjęciu bo z zazdrości to jej idzie w pięty :shocked2:
 
Butterfly nie stresuj się!!!!!!!! :-) dzisiaj pewnie rozmowa będzie i zlecenie badań, więc spokojnie :* napisz jutro co i jak ale ja wiem, że będzie ok :-) a teściowa no cóż..obiecałaś to masz hahahahaha ;-)
 
reklama
Mateuszkowa obiecałam z grzeczności, a tak naprawdę wcale jędzy bym nie kupiła :-p no ale wpakowała mi kasę w rękę i chce takie same albo podobne! oczywiście takich samych jej nie kupię :-p:no: niech się wypcha no i nie wiem czy będą takie bo kupiłam je rok temu na targu :cool2:
pff co więcej nawet jeśli takie spotkam nie kupie jej takich za chiny ludowe! nie będzie się na mnie upodabniać stara pi......... a na 21 latkę chcę sie zrobić
 
Do góry