reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Hej dziewczyny. :))

Wyprawa się udała, rodzine poodwiedziałam, ciocie itd. Ale już tak chciałam do domu, babcia jak babcia non stop wiedziała lepiej, i najlepiej jakby maksiu chodził cały czas w kombinezonie bo zimno jej było to dziecku też a ciepło mega było i duszno, i co godzine zeby zjadał coś. najlepiej od razu kotleta z ziemniakami i mizeria. : D Masakra. Ja przytyłam 2 kg, ale @ miałam jak się ważyłam i taka napuchnięta chodziłam, że szok. :szok:
 
reklama
Mateuszkowa udało sie
p.gif
w końcu
biggrin.gif


Cześć dziewczyny
biggrin.gif
pogoda do niczego - pada a chciałam umyć okna
baffled5wh.gif
wszystko jak na złość :D śniadanie prawie zjedzone - bułka z pastą jajeczną :)
 
Ostatnia edycja:
Jestem i Ja:-)
Pogoda tragedia od jutra ma być wreszcie ładnie bo jak nie to zwariujemy w domu:wściekła/y:.
Czekam na kuriera zamówiłam sobie z allegro bluzę na misiu bo mi wiecznie zimno normalnie i taką jeansową szmizjerkę mam nadzieję że trafiłam z rozmiarem.

Kropeczko dzięki za odpowiedz bo właśnie słyszałam że czereśnie są kaloryczne itp. ale podobno odmładzają hihi;-).
A co do teściowej to mój jest zawsze po mojej stronie, ajesli chodzi o imprezy to też zawsze jakieś ale ma, ale żeby pomóc cos albo spytac sie czy pomóc to to nie.Ale zasiąśc za stołem e się nawp.......lać :wściekła/y: to owszem potrafi:-D.

Butterfly naszczęscie ja sobie wczoraj umyłam jak nie padało:-). padalo dopiero koło poludnia.

Edysiek fajny ten park oby tylko pogoda im dopisała:tak:. To jest coś podobnego chyba jak park w Bałtowie też dinozaury?

Gaja a myslałam że kawę w biegu to tylko ja pijam:-D:-D

Toxi dobre z tym kotletem:-D:-D:-DJak mi teściowa zawsze mówi ubierz go bo mu zimno to ja do niej Ciepło mu i koniec dyskusji hihihi

Jolit jak sięczujesz lepiej juz?

Mateuszkowa a ja myślałam że Wy tak bez zakrywania :-D Dlatego napisałam że teraz wszystko możesz:-D:-D:-D
 
Witaj Editek - fakt pogoda paskudna :shocked2: ileż można się kisić w domu, byłam dziś załatwić sprawy w UP i złożyć im autograf, też czekam na kuriera na moje butki i śruby do samochodu bo trzeba go robić :-p jutro zobaczę jak się wyrobię z oknami bo będę się szykować do lekarza :-p ale rano chociaż jedno obrobię i już - muszę pomóc mamie w domu bo ciągle jest u dziadków bo tam nie za wesoło - i proszę módlcie się żebym nie dostała @ :angry: jutro mam wizytę i niech chociaż przyjdzie cholera w sobotę ... bo wtedy nie wiem jak mi zrobi USG :confused: wszystko jak na złość ...
 
jestem i ja na chwilkę, wyczyściłam akwarium, musiałam całe wyrzucić , umyć i spowrotem wrzucić, bo roślinki moje zamówione przyszły to od razu je wsadziłam i zobaczymy czy zaczną rosnąć jak na razie wygląda super :) I jeszcze dziś napowietrzacz powinien przyjść taka kurtyna z bąbelkami i tło:tak: A jutro kilka nowych rybek kupię i wpuszczę;-)
 
Witam :-)
Ja już po pracy i po obiedzie. Oczywiście znowu mi się słodkiego chciało. Zjadłam 2 krówki i tyle. Nie wiem skąd u mnie ta chęć na słodkie, normalnie mogłam się obejść bez słodyczy. Do @ jeszcze jakiś tydzień więc to chyba nie to :baffled:

Angela pojechała na tą wycieczkę i oczywiście cały dzień mam stresa. Zadzwoniła niedawno, że jeszcze do MC Donalda wstąpią i wracają do domu. Mają być koło 17. To zaraz zabieram się za kopytka to będzie miała cieplutkie jak wróci, ziemniaki już się ugotowały i teraz się studzą. Nam jeszcze młodą kapustkę do tego uduszę, bo K. to byłby głodny po samych kopytkach.

Kropeczka to się masz z tą teściową, dobrze że daleko mieszka to masz trochę spokoju ale i tak pewnie krwi ci napsuje. Dobrze, że mi w miarę dobry okaz się trafił :-p bo jakbym miała z jakąś zołzą mieszkać to nie wiem.
Ja mam nadzieję, że na weekend pogoda będzie znośna, bo dzisiaj z rana lało. Teraz już jest w miarę. Ale i tak raczej zostajemy w domu.

Mateuszkowa no to fajnie, że masz kawałek ogródka chociaż na balkonie.
Toxi nic dziwnego, że przytyłaś 2 kg na babcinej kuchni
Editek ja też jestem zmarźluch :tak: moim zawsze ciepło i chodzą porozbierani a ja w polarze.
Ja nie wiem jak tam jest w tym parku, bo nigdy nie byłam. Może moje dziecko się domyśli i zrobi zdjęcia komórką to zobaczę.
Butterfly trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, oby @ nie przyszła i wszystko było ok.
Gaja fajne takie akwarium, chciałabym takie mega duże kiedyś. Ale na razie mam rybki w stawie ;-)
 
Dziewczyny, byłam na zakupach z koleżanką doradzić jej co i jak - bo bierze ślub we wrześniu :-) no i poprosiła mnie czy by mnie została jej świadkową bo nie ma kogo poprosić - no i głupio było odmówić a utrzymujemy kontakty od liceum i się spotykamy co jakiś czas - no i nie wiem czy zrobiłam dobrze i co taki świadek potrzebuje? jakieś zaświadczenie od księdza :-p?
 
Aga no ładnie, kuchnia babci powiadasz :p a z tym, że małemu wiecznie jest zimno mam to samo, już mi to bokami wychodzi:no:na szczeście co do jedzenia to na odwrót, najlepiej jakby pił mleko do roku i jadł zupki przez butle :szok::szok: bo "wy tak jedliście" ..

Gaja
i jak akwarium ? pokaż jakies foto :-)
EDitek bez zakrywania nie ma szans, toż to widać wszystko hahahaha ;-)))
Butterfly ja też będę świadkową ale za rok :-p ale z tego co wiem, potrzeba jakieś zaświadczenie ze swojej parafii zresztą niech panna młoda sie dopyta w kościele gdzie bierze ślub co trzeba dla was i tyle :tak::tak: a czy dobrze, że sie zgodziłaś? no chyba dobrze ;-)
Edysiek i jak Angela? kopytka naszykowane? ;-) koło mnie ( w Inwałdzie ) jest park miniatur i w Zatorze są 4 parki - dinozatorland , owady, i coś tam jeszcze :p
 
reklama
Dorka akwarium wygląda o wiele lepiej, pozbyłam się ryb demoler i zżeraczy współtowarzyszy, kupiłam rośliny i kilka rybek i jest o niebo lepiej przedtem była pustyniqa bez roślin i ryb bo tamte zdewastowały. I zrobię zdjątko oczywiście :)
 
Do góry