reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

No tego się doczekać nie mogę. Poza tym jak wrócę idę na randkę z panem M. jak się nic nie zmieni. W ogóle, ja mam jakieś chore szczęście. -,-
 
reklama
Ala wkońcu niestety nie, bo mama dala obiad 2daniowy i już się seans rozpoczął to nie mieliśmy szans, ale za to pojechaliśmy do galeri połazić, bo wiesz co ? ja nie umiem chodzic sama z mężem gdzieś :confused: zawsze musi byc cel, przez dziecko się oduczyłam, więc trzeba sobie przypomnieć.. :D:-D

Aga ale że co? , że nie cieszysz się ? :p zawsze to inne otoczenia, nie będziesz miała czasu na myślenie.. co to za pan M ???????? :-) prosze o szczegóły :D
 
wittam,
na działce nie byliśmy bo zanim T. z pracy wrócił to 15.30, zanim zjadł 16, jeszcze drzemkę musiał zaliczyć sobie to 17 i stwierdziłam, że na wieczór to ja nigdzie nie jadę ale wywlokłam go nad jezioro i dzieci do wieczora się wybawiły:-D
Za to dziś jedziemy już na 100% jak tylko z kościoła z Miłoszem wrócę.
 
Hej Kochane ;)
My właśnie się wybieramy na Oldtimer Bazar do Katowic ;)
Będe popołudniu :* Miłego Dnia ;*
 
Cześć Dziewczyny :)
Dorota...jak to co to za pan M.? Michał, ten co Jolit@ rzuciła zajawkę ;)
Toxi daj znać jak wrażenia z randki.
Gaja ja wczoraj harowałam jak wół na działce i przy plewieniu myślałam o Tobie, ą tu taka zdrada: jezioro :szok::-D
a to harowanie to plewienie, podlewanie i tyle, ale ze 3 godziny ruchu było.
Wczoraj kontynuacja menu Doroty: lody czekoladowe + drink z burna + 2 garście popcornu z Szymkiem + wafelek WW i to wszystko od godz 18 do 22. Waga nie drgnęła w żadną stronę :-)
Dobrze, że już jutro poniedziałek, zawsze te weekendy z chłopem takie mam dietowo popaprane :no:
Udanego dnia życzę :) i do wieczorka, o ile zaś B. nie będzie mnie molestował :tak:
 
witam,
Kropeczko za to byłam wczoraj na działce i poplewiłam tyle, że ja nie wiem skąd tyle zielska w kwiatach:baffled: Grillka zrobiliśmy ale ja grzecznie zjadłam mały kawałeczek z surówką i nic więcej:tak:
I jeszcze wróciliśmy o 17 a o 18-20 z dziećmi na podwórku z synem sąsiadów siedziałam, bo pilnowałam jak sie bawili, co by głupoty im w głowie nie były - Maks się wybiegał i na działce i na podwórku i wcale w nocy dobrze nie spał:baffled: I już wstał i pije mleko;-)

Dorotka wyglądasz pięknie i twój mąz na takiego młodziaka jeszcze wygląda, piszę jeszcze bo taka jego uroda:-D Mój T. ma 34 lata a też niby nie wygląda ale nie wiem kto mu tak mówi hehe:-p


Ala jak tam było w Katowicach???
 
Hej Kochane ;*

Gaja w Katowicach super :) mąż sobie kupił spodnie,kamizelke i krawat przedni a na prezent od nas dostał uchwyt na napój i to wszystko na motor :)) bo jutro ma urodziny :)

Mateuszkowa ślicznie wyglądacie ;) widać na zdjęciu jak bardzo się kochacie ;* ;))

A ja jednak dzisiaj robie te urodziny dla męża bo jutro chce jechać na 2 dni na motor :) więc mam mnóstwo pracy :)) :p
 
Dobry ;)

Mateuszkowa ile Ty masz wzrostu? chyba duzo :-) a maz mlody ,bo mlody :-D w Twoim wieku? a pogode macie taka,ze Ty tak po prostu w letniej sukience,bez rajstop itp??:confused::baffled::angry:

Ja zaraz dzwonie do doktorki i jade z Mai kaszlem...juz za dlugo trwa,cala butelke syropu juz wypila-nie pomogl,wiec .......... raz kaszlala,raz nie raz mocniej,raz slabiej ,no ale od wczoraj to ,to juz jest wiecej i czesciej...

Ala to milego pobytu w kuchni ;)
 
reklama
Dzień dobry

Joluś, wczoraj było 30 stopni :-D:-D:-D rajstopy, a raczej pończochy nie przeszłyby :-D, mąż mój ma 27 l. a młodo wygląda to i owszem, jakis czas temu babka w monopolowym do niego " a dowodzik jest ???????? ":szok::szok::szok::-D:-D:-D mam 175 cm + ten obcas jakieś 5 cm było :p , mój mąż ma poprostu TYLKO 178 cm no i podeszwa z buta i &&&& za Maie :*

Ala no to powodzenia ;-)) ja póki co tortów mam dość, kolejny dopiero w lipcu ;-) ( a później w sierpniu, we wrześniu - nawet dwa.. :p )

Gaja, jak to jest, że faceci młodziej wyglądają? :D jakieś geny chyba dobre hehehehe

a wczoraj tak mnie kuzynka skomplementowała, że schudłam itp = widziała mnie w styczniu wcześniej a w takiej sukience bardziej obcisłej na chrzcinach mojego syna a od tamtej pory schudłam 7-8 kg :szok::szok::szok::szok: dopiero wczoraj sobie to uświadomiłam !!!!!!! szmaty ze mnie lecą, obcisła sex koszulka od męża + sexi majteczki, które były małe :no: są...........dobre:-D:-D:-D masakra !!!!! oczywiście seksik przed Komunią musiał być...eh..:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry