reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Aga łącze się w bólu :-D:-D teraz mam tyle gonienia za małym, że szok ! łazi, raczkuje, ucieka ! ale to dobrze :-D


Joluś
jak tam energia jest ? :D to na mężu sie wyzyj :p


ja nawet nie będe pisac co zaraz zrobie ale domyślcie się i nie jest to sekszenie się .............no cóż..:confused2:

dobrej nocki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam porannie :-)
No i zamiast sie w weekend wyspać, to ja już przed 6 się obudziłam i po spaniu. Choć jakaś tam korzyść z tego była ;-) Mąż dalej sobie śpi, a ja kawusię piję.
Jak już wszyscy wstaną to jedziemy na zakupy. A potem kto wie, pogoda ładna się robi to szkoda w domu siedzieć. Trzeba w końcu nowy namiot wytestować :tak: Ale to się okarze. No jak mnie nie będzie na BB, tzn, że mnie nie ma :-D
Choć mój brat wczoraj dzwonił czy będziemy w domu po południu, to mu powiedziałam że nie wiem. Przecież nie będę przez niego w domu siedzieć, a on posiedzi 2-3 godz i pojedzie, a my będziemy w domu kisnąć. Juz raz się obraził, bo powiedziałam, że nas nie będzie chyba 2 razy z rzędu, trudno :baffled:

aaa założyłam sobie w końcu konto na Facebooku, to mam nowy pożeracz czasu :-p
 
witam,
nawet nie wiem co mam komu pisać bo za dużo nastukałyście, ja wczoraj jak wyszłam z domu po 10 wróciłam po 15:sorry2: poodkurzałam i za chwilkę bratowa z dziećmi przyjechała do 19, następnie tylko pobieżnie poczytałam co u was bo T. mnie gonił sprzed kompa i dopiero teraz mam święty spokój:-p

Zapamiętałam, że o butach pisałyście, ja tam skórzane to rzadko kupuję takie całe bo mi i tak stopę obetrą jak i te tańsze a druga sprawa 2 lata temu kupiłam kozaki z przeceny za 300 zł - pomyślałam sobie, że ponoszę z kilka lat i co? już pod koniec zimy skóra popękana, tzn. taka szorstka z błyszczącej się zrobiła mimo pastowania i pourywały się te dzyndzle od zamków przez co chodziłam w kieszeni z agrafką aby je rozpiąć i powiedziałam sobie nigdy więcej! Teraz miałąm z przeceny w deichmanie za 65 zł i kompletnie nic Z NIMI NIE JEST.
A co do rozmiaru to mam tak jak Dorota 40-41 a mój T. 41;-)

Acha i po moim samozaparciu i przybraniu 0,5 kg spadł mi 1 kg dziś. Czyli mam poniżej 66 kg - no zobaczymy na jak długo:zawstydzona/y:
 
Dobry :)
Wczoraj o 21:30 w lozku bylam ,ale i tak sie nie wyspalam ,eh,bo za szybko wstalam ...6 godzina to nie jest moja godzina na wstawanie...7:00-7:30 tak ale nie 6:no: ale obudzilam sie i juz spac nie moglam ,za szybko poszlam spac chyba dlatego ...a nawet meza nie bylo obok by jakis porzytek z tego byl :-D pojechal z samego rana na gielde samochodowa i chce mi moje ukochane auto sprzedac :szok: i kupic lepsze .......:happy2:

Mateuszkowa co zrobilas wczoraj wieczorem ? ja obstawiam,ze poszlas spac :-D

edit.
A! Gaja a nie mowilam :-p ale nadal twierdze,ze chudnac juz nie musisz....tzn. dietke trzymac ok. ale wystarczy chyba tych cwiczen bo jeszcze troche i bedziesz wygladac jak atleta ;)
 
Ostatnia edycja:
Toxi dobrze że nie zjadłaś tej czekolady :) ;* bravo ::))

Edysiek dosłownie facebook to pożeracz czasu ja skasowałam konto chociaż czasami miałąbym ochote znowu wejść i poczytać co tam słychać :D ;)) a brat ... z rodzina najlepiej to na zdjęciu :) więc macie ochote to jedzcie pod namiot ;))

Gaja to super ;* gratulacje spadku miejmy nadzieje że już na zawsze :* dzięki :)

Jolitk@ mnie dziecko obudziło o 5 ale mowie mu "Mały ja ide spać a Ty rób co chcesz" :D i faktycznie poszedł dalej spać i się obudzili po 7 ;) a ja wstałam o 7.30 :)) A jakie autko chcecie kupić?
 
Jolit@ wolę jak atleta niż jak worek po kartoflach albo nawet i z nimi - przecież ja tak długo nie ćwiczę te 45-50 minut dziennie raczej ze mnie atlety nie uczyni - chyba?:confused:

Alusia proszę bardzo :*
 
Hejka :-)
Ja tak szybciutko i przelotem co byśta o mnie nie zapomniały:-)
Wczoraj cały zajęty dzień no wiadomo zakupy.
No własnie piszecie o butach a ja szukalam wczoraj klapek i co:wściekła/y: wszystkie co mi się podobały to rozmiar od 37 a ja mam
35-36 no spoko:wściekła/y: kupię sobie jakieś z barbi albo hello kitty:-):-D.
A co do drogich butów to u mnie zależy adidasy oczywiście muszę mieć drogie niewiem jakieś zboczenie chyba mam i nawet dzieciom kupuję niewiem czemu ale tak już mam a półbuty to juz zależy czy znajdę na swoją nogę to wtedy szybko biorę:-D jak Mateuszkowa nie liczy się cena chociaż nie muszą być jakieś drogie.
Ale jak to twierdzi mój M to dla mnie jeszcze butów nie wyprodukowali:-D:-D:-D:-D

Gaja to super że waga Ci spadła a ja po tej agrafce umierałam wczoraj normalnie chodziłam jak robot hihihi takie miałam zakwasy.

Alusia dobre "mały rób co chcesz" :-D:-D:-D:-D jakbym tak mojemu powiedziała to bym potem nie wiedziała gdzie się znajduję po obudzeniu hhihihihi

Jolit współczuję kaca sama też ostatnio miałam heh właśnie po winie ale po swojskim normalnie myslałam że umrę;-)

Mateuszkowa pewnie poszłaś coś wszamać:laugh2:

Toxi no gratki za samozaparcie :-)
A ja się zbieram bo jedziemy na wies jak to zwykle przy sobocie eh.... będę o Was myśleć i miłego dnia:-):*
 
Dzień Dobry. : DD

Dorotko, ja się cieszę ale jestem zmęczona już czasem staniem za nim, staje schylam się, a żeby to mu się czasem znudziło i żeby się położył..:-D

Edysiek, ja mam facebooka chyba już 4 lata. : P

Gaja, jak codziennie tyle ćwiczysz to możesz sobie mięśnie rozbudować. Ja się staram przeplatać, jednego dnia coś szybkiego, bieganie, skakanka, nawet taki rowerek na podłodze, drugiego dnia ćwiczenia na nogi, i w ogóle na mięśnie. Tylko brzuch codziennie.

Alusia, no nie zjadłam, dziś bym miała już więcej na wadze bo sobie wczoraj i tak pozwoliłam. ; o


Jutro wracam do siebie. Tydzień już u mamy siedze. :-D I szczerze to jestem już tym siedzeniem zmęczona. xD
 
a ja właśnie ostatni etap ćwiczeń wykonuję - stepper i dobre jest to, że neta mogę przeglądać hehe:-D

My tak o 12 na działkę się zwijamy a T. z pracy dojedzie, grillka zapodam, dla siebie cycek kurczakowy mam:tak:

Edyta a ile minut ćwiczyłaś? Może za długo jak na pierwszy raz?

Toxi ja przeplatam bo brzuszki i agrafka nie są kardio a steper jest, pracuję na podwyższonym tętnie ale jak wyleczę stopę to zaczne biegać to też już coś innego bedzie. A mi mięśnie naprawdę nie bedą przeszkadzać ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Toxi i Gaa Wy to naprawde jesteście kurcze motywacą dla człowieka... a tylko kręce hula hopem robie agrafką i brzuszki i nic wiecej ;/

Toxi a mieszkaniem u mamy napewno można się zmęczyć. Ja jestem zmęczona po jednym dniu u niej :p ;))

Gaja to dzisiaj miły dzień się zapowiada ;) super ;*
 
Do góry