reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Witam siem:-)
Widać że weekend był pustki tu takie że szok :szok: u nas dopiero ferie się skonczyły i wreszcie normalny tryb dnia bedzie hehe
No i mamy w miarę ciepło bez słoneczka jak narazie ale ciepło i sniegu juz nie ma więc spacer w ramach diety zrobimy sobie dłuższy tzn. ja w ramach diety bo mały to nie ma za bardzo z czego schudnąć :-D:-D
Ja juz po owsiance z jogurtem 0% heh ananas kokos pycha muszę się znowu odtrówać po weekendzie hihihi ;-)
 
reklama
witam,
niedawno zaliczyłam jeden z programów Insanity dokładnie Pylometric cardio circuit :) Z chomika sobie ściągłam ;) Teraz mam chwilkę to zaglądam co u Was.

Widze Editek week intensywny hehe;-) U mnie w sobote bratowa z dziecmi była więc napiekłam babeczek z wiśniami i ciasteczek i nie omieszkałam się ich najeść:dry:
 
Witam :-)
Potwierdzam, że weekend intensywny, a zwłaszcza sobota, bo wczoraj musiałam odpocząć ;-) I dietę miałam przymusową, bo żadne jedzenie we mnie nie wchodziło :baffled:
Dzisiaj ok, ale stwierdziłam że trzeba trochę przystopować i odpuścić sobie nieco to śmieciowe żarcie.
W ramach poprawy przeprosiłam się dzisiaj z panem w rajtuzach :-D i z zumbą też :tak:
 
hej
nie jem juz prawie dobę :D
nie liczać 3 szklanek soki, kawy i jogurtu :p
wczoraj byliśmy na festiwalu pizzy w pizza hut i wszamałam 11 kawałków
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
weszłam dziś na wagę i ujrzałam wynik z przed 3 lat :-D wtedy to zaczęłam się odchudzać, chyba znowu to powtórzę :-D:-D:-D:-D dziś nie wiem czy poskaczę, bo cały czas mam uczucie jakby cheesy bitesy chcialy się wydostac.. chyba przestane jeść chleb..
z rana posprzątałam całe mieszkanko na błysk, więc mam wolne :-)
za 2 tyg P ma zabieg na kolano więc będzie nie fajnie :/ :/
a z fajnych rzeczy to zakupilam sobie wczoraj stanik z triumpha za 45 zl ze 180 :D miałam jeszcze chrapke na buty ale jakos nie znalazłam tego co chiałam -_-
 
Widzę że wszystkie miałysmy intensywny week hehe

Dorka 11 kawałków :szok: to chyba jakieś małe były hihihi :)

Gaja i nie opadły ci babeczki bo maoja bratowa robiła i jej opadły?
Edysiek nawet Ty się za ćwiczenia wzięłaś heh

A ja dalej nic nie cwiczę bo nie mam jak czekam aż J zacznie normalnie pracować i ostro się biorę heh a dzisiaj zjadłam płatki owsiane z tym jogurtem i bułeczkę fitness z pomidorkiem i z serkiem białym. I jak narazie jestem mega pełna musze sobie jeszcze kefir kupic heh ale to na jutro bo dzisiaj juz nie zamierzam nic jeśc, tylko woda pójdzie w ruch:-)


Jolek odezwij sie!!!
 
hej, hej, hej
no i jestem....wkoncu
Co za ciezki tydzien mialam, dieta legla w gruzach. Katastrofa jakas. Ola zabkowala i to tak fatalnie ze do teraz jestem wykonczona, niewyspana, bez checi do zycia. Całe szczescie jest troche lepiej. Pierwsze 6zebow wyszlo bezobjawowo natomiast teraz dwie dolne dwojki szły z wys temperatura, zielonymi kupami, marudzeniem i placzem prawie przez caly dzien i cala noc. Przeciwbolowe leki nie pomagaly, viburcol tez nie, zel na dziaselka i gryzaki tez nie.....

Dzis juz poprawnie jadlam, na sniadanko jajo gotowane, kromka chleba, na drugie sniadanie salatka z pekinki, pomidora i ogorka bo nie mialam jogurtu naturalnego, na obiad nie wiem co bo lodowka pusta, wiec chyba bedzie zamiast obiadu podwieczorek w postaci marchewki z jablkiem.

Mateuszkowa to żeś zaszalała w tej pizzy hut
Editek, albo Edysiek zawsze mi sie mylicie i nie wiem ktora z was stosuje diete ode mnie? chcialam zapytac jak efekty w jakim czasie
Jolek zajrzyj do nas :))
 
Dorka tzn waga wzrosła czy jak? Bo taka uśmiechnięta w tym poście jesteś hehe:-p:-p:-p Ale to zapewne te kawałki ci na żoładku jeszcze zalegają:-p

Ja dzis jadłam na śniadanko 3 plasterki półtłustego twarogu z pomidorem, po ćwiczeniach skibke razowca z sałatą, wędliną i pomidorkiem oraz właśnie obiadowo zupę krem z dyni z grzankami i pestkami dyni - grzenek wsypałam malunio:tak:


No i oczywiście w sobotę bratowa na mnie patrzy i mówi, że znów schudłam ale waga cały czas taka sama:-p Chyba musi sobie okulary sprawić albo byłam jakoś korzystnie ubrana i tak wyglądało po prostu:sorry2:
 
gaja23 no to super komplement od bratowej, pewnie miło sie zrobilo :))
waga stoi w miejscu ale moze z brzucha, boczków albo bioder schudlas pare cm i dlatego taki efekt?
 
reklama
Gaja to śmiech przez łzy :p przeciez wiem ile zeżarłam i to byłoby dziwne jakby waga stała w miejscu :-D zobaczymy czy zacznie spadać, ale jakoś nie przejmuje się tym :baffled:
jestem ostatnio bardzo szcześliwa:tak::tak:
 
Do góry